نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ریحانا درنقش کاراکتر معروف فیلم روانی
ریحانا ، بیتز متل
اندکی پس از اعلام به پایان رسیدن سریال «بیتز متل» در انتهای فصل پنجم، سازندگان سریال خبر از حضور ریحانا در این سریال دادند.
تاریخ انتشار : 3 مرداد 1395

ریحانا نقش کاراکتر معروف «روانی» هیچکاک را بازی می کند

«بیتز متل» به گونه ای پیش درآمدی بر روانی معروف سینما است. ریحانا قرار است در این سریال نقش کاراکتر مشهور ماریون کرین را بازی کند.

در فیلم روانی به کارگردانی آلفرد هیچکاک ایفای این نقش برعهده جانت لی بود. ماریون کرین در فیلم روانی به بیتز متل وارد می شود اما این مکان را زنده ترک نمی کند. او در حمام با ضربات چاقو به قتل می رسد.

کارلتون کیوز و کری اهرین تهیه کنندگان «بیتز متل» درباره حضور ریحانا در این نقش گفت:«ما قصد داریم که شخصیت ماریون کرین را در زمان معاصر و به شکلی بامعنا و هیجان انگیز بازتعریف کنیم. شنیده ایم که ریحانا از هواداران سریال است، ما نیز از هواداران او هستیم بنابراین این رویداد را می توان برخورد نیکوی خلاقیت و سرنوشت نامید.»

ریحانا در نقش کاراکتر معروف روانی

کیوز در ادامه گفت:«در فصل جدید نسخه ای از نورمن بیتز را می بینیم که شباهت بیشتری به نورمن فیلم روانی دارد، اما شیوه بازی و رویدادهای داستان سریال دقیقاً همانی نیست که در فیلم دیده ایم. مسیر آن ها در برخی رویدادها به هم می رسد و داستان به سوی نتیجه گیری نهایی پیش می رود. نتیجۀ نهایی بی ارتباط به فیلم «روانی» نیست اما این بخش نیز همانند کلیت سریال به شیوۀ خاص خود روی می دهد.»

فیلمبرداری فصل پایانی سریال «بیتز متل» از پائیز امسال آغاز می شود و سال 2017 به دست مخاطبان سریال خواهد رسید.

ریحانا درنقش کاراکتر معروف فیلم روانی

ریحانا درنقش کاراکتر معروف فیلم روانی
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از خبر آنلاین -/ر
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف