نمناک دنیای مدگوناگون ترندهایی که ریحانا وارد دنیای مد کرد! + عکس
ریحانا ، رنگ مو ریحانا
ریحانا خواننده محبوب و جوانی است که توانسته است برخی ترندها را وارد دنیای مد کند و آن ها را به نام خود بزند.

ترندهایی که با ریحانا شروع شد

ریحانا بازیگر، خواننده و طراح لباس 30 ساله است که تیپ و استایل های او در موقعیت های مختلف همیشه جلب توجه میکند، این خوننده جوان دستی در دنیای مد هم دارد و شروع کننده یک سری ترندها بوده که در ادامه با آن ها آشنا میشوید.

مدل مو ریحانا

مدل مویی که ریحانا وارد دنیای مد و زیبایی کرد مدل مویی است که یک طرف مو کاملا کوتاه و طرف دیگر کمی بلندتر است. این مدل مو بعد از ریحانا بین خانم ها بسیار محبوب شد طوری که به این مدل مو میگفتند مدل مو ریحانایی.

رنگ مو ریحانا

مدل موی کوتاه ریحانا

نقش حنا روی دست

نقش حنا ترندی است که با ریحانا خواننده 30 ساله محبوب شد، این خواننده پرطرفدار در سال 2013 از نقش حنا روی دست راست اش استفاده کرد که این کار او باعث شد مردم حنا را جایگزین تتو کنند.

نقش حنا روی دست

نقش حنا روی دست ریحانا

پوشیدن لباس های مردانه

ریحانا یکی از سلبریتی های مشهوری است که توانست به خوبی از لباس های مردانه در استایل اش استفاده کند، کت و شلوار مردانه با کفش پاشنه بلند ترکیبی است که ریحانا از آن استفاده میکند. بعد از او سلبریتی های زیادی از این سبک لباس پوشیدن استفاده کردند و با تلفیق لباس های مردانه خوش درخشیدند.

ریحانا

لباس پوشیدن ریحانا به سبکی خاص

رنگ مو قرمز

ریحانا اولین کسی بود که رنگ موی قرمز را امتحان کرد که اتفاقا بسیار به چهره او می آید، در یک دوره خاص که ریحانا موهایش را قرمز کرد این رنگ مو ترند و پرطرفدار شد بین خانم ها.

رنگ مو ریحانا

رنگ موی قرمز ریحانا 

ترندهایی که ریحانا وارد دنیای مد کرد! + عکس

ترندهایی که ریحانا وارد دنیای مد کرد! + عکس
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 5
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف