نمناک بهداشت و سلامتپوست و مو مردی که 10 روز یکبار پوست تمام بدنش می ریزد + تصاویر
ریختن پوست ، سندرم پوست ماری
مرد 36 ساله به دلیل مشکل دردناک ریختن پوست بدنش نمی تواند راه برود و یا حرکت طبیعی داشته باشد، او هر 2 ساعت یکبار باید پوست تمام بدن خود را مرطوب کند.

زندگی دردناک مرد ماری با پوستی که ریختن کامل آن هر 10 روز یکبار تکرار می شود

سندرم پوست ماری یکی از اهالی این روستا را به مرد ماریمشهور کرده است ، مردی که زندگی دردناکی را تجربه می کند چرا که در فاصله ای بسیار کوتاه تمام پوست بدنش مثل مار تغییر می کند. 
Villager is dubbed 'snake man' because of an excruciating condition that has left him with black and cracked skin that sheds every 10 days
ریختن پوست
ریختن پوست
 

مردی که به دلیل ریختن پوست بدنش نمی تواند راه برود

"اوم پراکاش" به دلیل بیماری دردناک و سندرم پوست ماری قادر به انجام فعالیت های روزمره و حتی راه رفتن طبیعی نیست چرا که وضعیت وخیم پوست بدنش او را در این امر ناتوان کرده است.
"پراکاش" هر روز و با فاصله 2 ساعت یکبار بایستی با کرم های نرم کننده پوست بدن و صورت خود را مرطوب کند هرچند اثر چندانی ندارد ولی برای کاهش شدت مشکل پوستی او سالهاست که این کار را انجام می دهد.
ریختن پوست
ریختن پوست

مرد مبتلا به سندرم پوست ماری با مشکل ریختن پوست بدنش

علی رقم تمام مشکلات او همچنان امیدوار است تا روزی درمان شود و بتواند مثل یک انسان طبیعی زندگی کند. "اوم" 35 ساله در مورد وضعیت دردناک خود می گوید :مشکل پوستی من اجازه حرکت و راه رفتن نرمال را به من نمی دهد چرا که با هر حرکت کوچکی پوستم دچار شکاف های عمیقی شده و خونریزی ایجاد می شود برای همین نباید زیاد حرکت داشته باشم ، تنها کاری که برای کاهش عوارض مشکل پوستی ام می توانم انجام دهم این است که هر 2 ساعت یکبار پوست تمام بدن خود را با آب و کرم نرم کننده مرطوب کنم.

ریختن دردناک پوست مرد ماری مبتلا به سندرم عجیب

مردی که 10 روز یکبار پوست تمام بدنش می ریزد + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف