نمناک اخبارحوادث “ریزش تونل توحید” واقعیت دارد؟ + تصاویر
ریزش تونل توحید ، تونل توحید
پس از نفوذ آب به داخل تونل توحید شایعه ریزش این تونل با دست به دست شدن عکسی غیرواقعی در شبکه های اجتماعی دوباره جان گرفت.
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1394

واقعیت ریزش تونل توحید

محمدرضا معصوم بیگی شهردار ناحیه 6 منطقه 2 شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان با تکذیب خبر ریزش تونل توحید اظهار کرد:هیچ نوع ریزش آبی در این تونل وجود نداشته و تاکنون گزارشی مبنی بر لغزنده بودن کف تونل و یا تخریب دیواره های آن دریافت نشده است.

 
عکس نشست خیابان
 
 
وی با بیان اینکه ریزش قطرات کم آب پس از ترکیدن لوله امری عادی است افزود:این ترکیدگی برای روزهای گذشته بوده که با تلاش ماموران شهرداری و اداره آب و فاضلاب ترمیم و از ریزش بیشتر قطرات آب از دیواره های نونل به داخل آن جلوگیری شده است.
 
 
عکس نشست خیابان
 
 
معصوم بیگی در پایان با اشاره به تصاویر موجود در فضای مجازی که نشان دهنده تخریب تونل و ریزش آب در داخل آن است خاطرنشان کرد:این تصاویر هیچ نوع ارتباطی با تونل توحید نداشته و تنها برای تخریب شهرداری و سایر ارگان های دولتی دیگر در فضای مجازی پخش شده است.
 
 
عکس نشست خیابان
 
 

ریزش تونل توحید ، تصاویر ریزش تونل توحید تهران

“ریزش تونل توحید” واقعیت دارد؟ + تصاویر
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 28
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 13 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف