نمناک اخبارحوادث ریزش سنگ در جاده هراز حادثه آفرید/ جاده هراز بسته شد
ریزش سنگ در جاده هراز ، پر ترافیک ترین جاده های کشور
سقوط سنگ از کوه روی خودروی پراید در جاده هراز، یک کشته و یک مصدوم برجا گذاشت،گفتنی است ریزش سنگ جاده هراز را برای دومین بار در طی 24 ساعت گذشته مسدود کرده است.
تاریخ انتشار : 13 مهر 1396

 ریزش سنگ در جاده هراز منجر به مرگ سرنشین پراید شد

جاده هراز که یکی از پر ترافیک ترین جاده های کشور با میانگین تردد روزانه 40 هزار دستگاه خودرو سواری است، شب گذشته نیز به دلیل ریزش سنگ به طور موقت بسته شد.در این حادثه یک نفر از سرنشینان پراید براثر ریزش سنگ بر روی خودرو جان خود را از دست داده است و این چندمین حادثه ریزش سنگ در جاده هراز در یک ماه اخیر است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران بسته شدن جاده هراز را به دلیل ریزش سنگ تایید کرد.عباسعلی نجفی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت که گروه های راهداری سرگرم برداشتن سنگ ریزه ها از کف جاده و بازگشایی محور هستند.

پر ترافیک ترین جاده های کشور

ریزش سنگ در جاده هراز

وی پیش بینی کرد حداکثر تا ساعتی دیگر این محور بار دیگر بازگشایی و تردد در آن از سر گرفته شود.نجفی به رانندگان توصیه کرد که در شرایط فعلی برای تردد از محور جایگزین سوادکوه ( قائمشهر- تهران) استفاده کنند.

در طی سال گذشته با وجود اجرای طرح ترانشه برداری و سنگ های معلق از دیواره کوه های اطراف جاده های اصلی مازندران به خصوص هراز، ولی همچنان ریزش سنگ بر روی خودروهای عبوری در این محورها 'هراز، سوادکوه و کندوان' تلفات انسانی را به دنبال دارد به طوری که در سال گذشته براثر این حوادث 4 نفر ازمسافران و رانندگان جان خود را از دست دادند و دستکم 10 نفر نیز زخمی شدند.

جاده هراز به دلیل مسافت کمتر به تهران در مقایسه با سایر محورهای مواصلاتی مازندران به پایتخت بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که یک سوم ترافیک محورهای استان مربوط به این محور است.

ریزش سنگ روی خودروی پراید در هراز

سقوط سنگ از کوه روی خودروی پراید در جاده هراز، یک کشته و یک مصدوم برجا گذاشت.

 ریزش سنگ در جاده هراز

حادثه مرگبار ریزش سنگ در جاده هراز

ریزش سنگ در جاده هراز حادثه آفرید/ جاده هراز بسته شد

ریزش سنگ در جاده هراز حادثه آفرید/ جاده هراز بسته شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایرنا ، آفتاب - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف