نمناک اخبارحوادث خودکشی مهندس جوان به دلیل ریزش موی عجیب !!
ریزش موی عجیب ، خودکشی به خاطر ریزش مو
مادر مرد جوان بعد از بازگشت به خانه صحنه ی هولناکی را شاهد بود ،ریزش موی عجیب مهندس کامپیوتر را به راه حل مرگباری رسانده بود .
تاریخ انتشار : 12 دی 1396

خودکشی مرد جوان به دلیل ریزش مو!

مرد 27 ساله هندی به دلیل ریزش شدید موهایش در یک اقدام عجیب خودکشی کرد ، خبر ناراحت کننده ای که در میان اخبار عجیب روز قرار گرفت. 
"Man Hangs Himself In Madhurai Due To "Hair Fall Problem’
 
ریزش موی عجیب

خودکشی با خاطر ریزش موی عجیب و شدید

ریزش موی مهندس جوان او را مجبور به خودکشی کرد!

مهندس نرم افزار 27 ساله در یک اقدام عجیب به دلیل درمان نشدن ریزش موهایش تصمیم به خودکشی گرفت ؛ به گفته ی مادر این مرد جوان که "ریتهوان راج" نام داشت مدتها بود که از مشکل پوست کف سر و ریزش های غیرطبیعی مو رنج می برد و روش های درمانی مختلفی را امتحان کرده بود در حالیکه هیچ یک نتیجه بخش نبوده و وضعیت روز به روز وخیم تر می شد .
مادر "راج" در ادامه گفت :پسرم بعد از سالها تحصیل و تلاش در یکی از شرکتهای نرم افزاری مشغول به کار شده بود و از این لحاظ روحیه خوبی دریافت کرد اما بعد از گذشت مدت کوتاهی دچار نوعی مشکل پوست سر و ریزش عجیب مو شد ، پسرم نمی توانست این مشکل را تحمل کند و راههای درمان بسیاری را امتحان کرد اما هیچ یک نتیجه بخش نبود چرا که پزشکان به او می گفتند مشکل او یک نوع خودکشی ریزش موی عجیب است و شاید هرگز درمان نشود.
پسرم چند روز پیش به من گفت فکر می کنم راه درمان و رهایی از این مشکل را پیدا کرده ام و از این بابت خوشحال بود ، هرگز فکر نمی کردم منظورش خودکشی باشد .
مادر "راج" وقتی بعد از عبادت در معبد به خانه بازگشت پسرش را آویخته از دار دید و با فریاد همسایگان را خبر کرد ، مرد جوان به سرعت به بیمارستان منتقل شد و در همان ابتدای معاینه مرگ او تایید شد.

 

خودکشی مهندس جوان به دلیل ریزش موی عجیب !!

خودکشی مهندس جوان به دلیل ریزش موی عجیب !!
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 17
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف