نمناک اخبارحوادث جزئیات کامل از حادثه هولناک ریزش پل بزرگ موراندی ایتالیا + فیلم
ریزش پل در ایتالیا ، فیلم ریزش پل در ایتالیا
پل موراندی بزرگترین و عظیم الجثه ترین پل در ایتالیا دچار سانحه شد و فرو ریخت. در ادامه فیلمی از لحظه قبل و بعد از فرو ریختن پل موراندی ایتالیا را مشاهده میکنید.
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1397

 ریزش پل بزرگ موراندی در ایتالیا

 
به گزارش "دِ سان" ؛ ساعت 11:30 دقیقه صبح روز سه شنبه پل عظیم الجثه موراندی واقع در شهر جنوای ایتالیا به طور ناگهان فرو ریخت. 
طبق آمار اعلام شده این حادثه هولناک جان 35 نفر از شهروندان جنوا را گرفت که معروف ترین قربانیان دروازه بان معروف "دیوید کاپلو" 33 ساله بود.
فیلم ریزش پل در ایتالیا

"دیوید کاپلو" دروازه بان 33 ساله ایتالیایی در کنار پل تخریب شده موراندی

یکی از افرادی که از حادثه ریزش پل موراندی جان سالم بدر برده بود در خصوص این حادثه گفت:"من بر روی پل موراندی در حال عبور بودم که ناگهان به همراه پل به زمین فرو رفتم. نمی دانم چه چیزی جان من را نجات داد! صدای ریزش پل صدایی بسیار وحشتناک بود و من هم همراه با ریزش پل به پایین می رفتم. بعد از ریزش کامل پل، فورا تصمیم گرفتم تا با آتش نشانی تماس بگیرم. نمی دانم واقعا چه بگویم!! نجات من تنها همانند یک معجزه بزرگ بود".
ریزش پل در ایتالیا

بیرون آوردن اجساد توسط مامورین آتش نشانی

همچنین تعدادی افراد تعمیر کار در زیر پل قرار داشتند که متاسفانه پس از ریزش پل به بلافاصله جان خود را از دست دادند.
کارشناسان ایتالیایی پس از این حادثه وحشتناک از احتمالا مشکل فنی در تخریب پل موراندی گفتند و اینکه این پل سابقه ای 50 ساله دارد.
ریزش پل در ایتالیا

تصویر پل عظیم الجثه موراندی بعد از ریزش

برخی از شاهدان می گویند که پل بر اثر آذرخش عظیم تخریب شد . اما آقای "آگاتوکیلس گیارالیس" معاون مرکز تحقیقات سازه از دانشگاه لندن گفت :"این ریزش نمی تواند به دلیل آذرخش باشد.احتمالا شاید به دلیل کاهش مقاومت بتن مصرف شده در پل باشد و برای اطلاع یافتن از اینکه چرا این پل تخریب شده است باید بازرسی کامل شود". 

ویدیو لحظه ریزش پل بزرگ موراندی جنوا در ایتالیا :

 

ویدیو لحظه بعد از ریزش پل موراندی در جنوا ایتالیا

ریزش پل بزرگ موراندی در ایتالیا + فیلم ریزش و بعد ریزش

جزئیات کامل از حادثه هولناک ریزش پل بزرگ موراندی ایتالیا + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش خبری نمناک/ف.ن/l
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف