نمناک ورزشگوناگون راز ریش نتراشیده کارلوس کی روش چه بود؟
کارلوس کی روش ، سرمربی تیم ملی
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی به خاطر شرکت در یک پویش مردمی با ریش نتراشیده و چهره ای متفاوت دیده شد که برای همه جای سوال داشت.
تاریخ انتشار : 26 آبان 1395

راز ریش نتراشیده کارلوس کی روش

سرمربی تیم ملی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با سوریه و البته امروز با چهره ای جدید شرکت کرد که این موضوع باعث تعجب بسیاری از اهالی رسانه شده است. البته به نظر می رسد اصلاح نکردن صورت کی روش دلیل خاصی دارد.

کارلوس کی روش روز گذشته برخلاف همیشه با ظاهری نا آراسته روی نیمکت تیم ملی فوتبال کشورمان دیده شد.

کارلوس کی روش

ظاهر متفاوت کارلوس کی روش

 

در حال حاضر پویشی در فضای مجازی به راه افتاده است که از مردان دعوت شده برای توجه بیشتر به شرایط بیماران سرطانی، موهای سر و صورت را به مدت یک ماه (در ماه نوامبر) اصلاح نکنند و در عوض، مبلغی که برای این کار در نظر گرفته اند را برای کمک به افرادی که به سرطان مبتلا شده اند، هزینه کنند.

چالشی با عنوان no shave november شکل گرفته که هدف آن اطلاع رسانی، آموزش درباره سرطان و حمایت مالی از بیماران سرطانی است. این چالش از سال 2014 کلید خورده است. شاید شما هم بتوانید با صرفه جویی در هزینه های اصلاح صورت در ماه جاری میلادی (نوامبر) به بیماران سرطانی کمک کنید! البته بی شک خانم ها با صرفه جویی در هزینه یک ماه آرایش می توانند کمک بیشتری کنند!

نام این جنبش " نوامبر بدون اصلاح " است و کی روش هم به همین دلیل با ظاهری جدید در بازی تیم ملی فوتبال کشورمان و سوریه، جلوی دوربین های تلویزیونی حاضر شده است.

 

کارلوس کی روش

چهره جدید کارلوس کی روش

کی روش و سایر اعضای تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی با سوریه

 

کارلوس کی روش

کارلوس کی روش با ریش نتراشیده

راز ریش نتراشیده کارلوس کی روش چه بود؟

راز ریش نتراشیده کارلوس کی روش چه بود؟
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
ابراهیم

ابراهیم

ریش را خداوند به عنوان جمال و زیبایی مردها تا قیامت آفرید و پیامبرانش صلوات اللّٰه علیهم آن را گرامی داشتند . ما نیز این عطیه زیبا را قدر بدانیم و خودمان را بدان بیاراییم .

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف