نمناک ورزشفوتبال راز ریش گذاشتن لیونل مسی فاش شد + عکس
لیونل مسی ، ریش گذاشتن مسی
لیونل مسی از آئین کابالا و شکستن طلسم حرف میزند که دلیل عجیبی است برای ریش گذاشتن.
تاریخ انتشار : 25 خرداد 1395

دلیل ریش گذاشتن مسی چیست؟

مسی در این دوره می خواهد هر طور شده یک جام قهرمانی با آرژانتین کسب کند تا هم طلسم را بشکند و هم از زیر فشار شدید انتقادات هواداران تیم ملی کشورش و رسانه های آرژانتینی خلاصی پیدا کند. ریش گذاشتن او هم بی ارتباط به شکستن این طلسم نیست.

او در پاسخ به سوال یک خبرنگار آمریکایی که از او پرسیده نمی خواهد ریشش را بزند گفته:«اگر من این کار را بکنم من را خواهند کشت. این یک آئین به اسم کابالاست در کشور من که هر کس می خواهد طلسمی را بشکند باید آن را انجام دهد. اگر من ریشم را بزنم و آرژانتین قهرمان نشود من را خواهند کشت.»

لیونل مسی

ریش گذاشتن مسی

اگرچه مسی خودش هم اعتقاد دارد که این یک خرافات است که در کشورش وجود دارد اما فعلا که به نظر می رسد این خرافات تا این جای کار درست عمل کرده است!2 بازی و 2 برد در مرحله ی اول نشانه ی خوبیست . آنهم بردن شیلی در بازی اول.

باید دید آیا آرژانتینن که دیگر از تکیه بر توانایی های مسی و نگرفتن جام خسته شده است این بار با این خرافات به قهرمانی می رسد و یا این راه حل هم فایده ای ندارد!

راز ریش گذاشتن لیونل مسی فاش شد + عکس

راز ریش گذاشتن لیونل مسی فاش شد + عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 61
برگرفته از دانا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 47 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف