نمناک اخبارحوادث شناسایی پیکر زائران ایرانی حادثه تروریستی ناصریه عراق
ناصریه ، ناصریه عراق
نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در عراق آخرین وضعیت شناسایی اجساد حادثه تروریستی روز گذشته ناصریه را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1396

زائران ایرانی حادثه انفجار تروریستی ناصریه عراق

منعم شمشادی نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر ایران در عراق با بیان اینکه در حادثه تروریستی ناصریه 8 تن از هموطنان به شهادت رسیدند، گفت:پیکر 5 تن از شهدا شناسایی شده است و پیکر سه شهید دیگر در مرحله شناسایی قرار دارد.

وی با اشاره به زخمی شدن 2 تن از اعضای کاروان های شرکت شمسا که فردا از بیمارستان مرخص می شوند، افزود:هشت مجروح نیز مربوط به کاروان های آزاد است که از استان فارس و شهر شیراز به عتبات سفرکرده بودند.

نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر ایران در عراق تصریح کرد:مجروحان ایرانی حادثه تروریستی ناصریه هم اکنون در بیمارستان حضرت امام حسین (ع) شهر ناصریه بستری هستند.

به گفته شمشادی، برای انتقال مجروحان به داخل کشور با مرکز هماهنگی و کنترل عملیات های امدادی جمعیت هلال احمر و سازمان امداد و نجات این جمعیت تماس گرفته شد که به محض حاصل شدن نتیجه، مجروحان به داخل کشور منتقل خواهند شد.

شناسایی شهدای ایرانی حمله داعش در ناصریه عراق

برگرفته از میزان - /م
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف