نمناک اخبارحوادث شناسایی پیکر زائران ایرانی حادثه تروریستی ناصریه عراق
ناصریه ، ناصریه عراق
نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در عراق آخرین وضعیت شناسایی اجساد حادثه تروریستی روز گذشته ناصریه را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1396

زائران ایرانی حادثه انفجار تروریستی ناصریه عراق

منعم شمشادی نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر ایران در عراق با بیان اینکه در حادثه تروریستی ناصریه 8 تن از هموطنان به شهادت رسیدند، گفت:پیکر 5 تن از شهدا شناسایی شده است و پیکر سه شهید دیگر در مرحله شناسایی قرار دارد.

وی با اشاره به زخمی شدن 2 تن از اعضای کاروان های شرکت شمسا که فردا از بیمارستان مرخص می شوند، افزود:هشت مجروح نیز مربوط به کاروان های آزاد است که از استان فارس و شهر شیراز به عتبات سفرکرده بودند.

نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر ایران در عراق تصریح کرد:مجروحان ایرانی حادثه تروریستی ناصریه هم اکنون در بیمارستان حضرت امام حسین (ع) شهر ناصریه بستری هستند.

به گفته شمشادی، برای انتقال مجروحان به داخل کشور با مرکز هماهنگی و کنترل عملیات های امدادی جمعیت هلال احمر و سازمان امداد و نجات این جمعیت تماس گرفته شد که به محض حاصل شدن نتیجه، مجروحان به داخل کشور منتقل خواهند شد.

شناسایی شهدای ایرانی حمله داعش در ناصریه عراق

شناسایی پیکر زائران ایرانی حادثه تروریستی ناصریه عراق
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
برگرفته از میزان - /م
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف