نمناک سرگرمیدیدنی ها زایشگاه مورچه ها در گوش دختر 12 ساله هندی! + تصاویر
مورچه ، لانه مورچه ها
هزاران مورچه از داخل گوش این دختر بیرون آمدند . او می گوید : بدون انکه متوجه شوم به یکباره در مدرسه و یا در حال بازی تعدادی مورچه از داخل گوشم به بیرون می آیند و موجب ترس دیگران می شوند.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1395

یک دختر هندی گوشش را خانه ی هزاران مورچه ساخته 

زایشگاه مورچه ها

گوش دختر هندی لانه یا زایشگاه مورچه ها شده بود

" شرایا دارجی " دختر 12 ساله هندی اهل ایالت گجرات در غرب هندوستان دچار مشکلی عجیب و غریب شده است . پزشکان هزاران مورچه را از داخل گوش او خارج کرده اند اما بعد از مدت کوتاهی کانال گوش این دختر هندی باز هم پر از مورچه های ریز و درشت شده است. پزشک معالج این دختر می گوید:در اولین ویزیت صدها مورچه را از داخل کانال تودر توی گوش بیمار خارج کردیم اما شش ماه بعد وقتی برای دوره بعدی معالجه مراجعه کرد گوش او دوباره پر از مورچه شده بود. پدر این دختر بعد از مشاوره های پی در پی با پزشکان متوجه شده است که این یک پدیده است و هیچ ریشه و علتی که پزشکان بتوانند به ان پی ببرند وجود ندارد. دختر نوجوان هندی تا کنون تحت 10 دوره درمان قرار گرفته است که هیچ یک به طور قطعی مشکل را برطرف نکرده اند.

مورچه ها داخل گوش

مورچه ها داخل گوش یک دختر لانه کردند

" شرایا " در این مورد می گوید :مورچه های ریز و درشت بدون هیچ علامتی از داخل گوش من بیرون می آمدند و باعث می شد تا دوستان من در مدرسه و خیابان ترسیده و از من دور شوند. زندگی من با هزاران مورچه بسیار سخت شده بود .مشکل عجیب و غریب این دختر نوجوان هندی سال گذشته زمانی تشخیص داده شد که او برای درمان التهاب گوش نزد پزشک رفت و پزشک در اولین معاینه متوجه وجود تعدادی حشره داخل کانال گوش او شد .دکتر " جواهر تالسانیا " متخصص گوش و حلق و پزشک معالج شرایا می گوید:ما چندین نوع آزمایش و تصویربرداری دقیق انجام داده ایم اما هیچ نوع اختلال و ناهماهنگی در ساختمان داخلی گوش مشاهده نشده است و جالب تر اینکه این دختر تا کنون هیچ دردی در گوش خود احساس نکرده است. از انجایی که وضعیت رفاهی و زندگی خانواده بیمار در سطح بالایی قرار دارد نمی توان علت را شرایط نامساعد زندگی آنها دانست.

زایشگاه مورچه ها

تاسیس زایشگاه مورچه ها در داخل گوش یک دختر 12 ساله

متخصص گوش و حلق بیمارستان مرکزی گراچت در ادامه گفت :ما استفاده از قطره های گوش را در مرحله اول درمان قرار دادیم اما تولید مثل مورچه ها متوقف نشد تا اینکه نظریه وجود یک مورچه ملکه در گوش بیمار بیان شد.با استفاده از دوربین متوجه شدیم که یک ملکه خال خال مورچه ها در داخل گوش این دختر لانه گزیده است و تخم گذاری را در شرایط مرطوب کانال گوش انجام می دهد. با حذف این فاکتور تا حد قابل توجهی تعداد مورچه های داخل گوش شارایا کم شد.شارایا می گوید:چند وقتی است که زندگی برایم راحت تر شده است چون به مرور زمان مورچه های داخل گوشم کم تر و کم تر شدند و می توانم با خیال راحت به مدرسه و پیش دوستانم بروم.

زایشگاه مورچه ها در گوش دختر 12 ساله هندی! + تصاویر

زایشگاه مورچه ها در گوش دختر 12 ساله هندی! + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 23
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف