نمناک اخبارسیاست زایمان زنان به وقت داعش!
داعش ، زایمان
گروک تروریستی داعش در ادامه قانون گذاری های عجیب و غریبش برای زایمان زنان محدودیت زمانی تعیین کرد.
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1395
بازدید : 15,781 نفر

داعش برای زایمان زنان ساعت تعیین کرد

گروه تروریستی داعش، با تحمیل قانونی جدید بر مردم موصل، خروج زنان از خانه را پس از ساعت 6 عصر ممنوع کرد.
این منبع که خواست نامش فاش نشود، به شبکه السومریه گفت:بر اساس این قانون، زنان تنها در شرایط بسیار فوق العاده نظیر زایمان، می توانند از خانه خارج شوند!
به گفتۀ این منبع، این قانون، مردم موصل را حیرت زده و غافلگیر کرد و از سردرگمی عناصر داعش در اداره مناطق تحت اشغال خود پرده برداشت.
این منبع تاکید کرد:داعش، از این بیمناک است که زنان، با داشتن نقاب، به پست های ایست بازرسی حمله کنند. داعشی ها گمان می کنند که حملات "زنان نقابدار"، در واقع توسط مردانی آموزش دیده صورت می گیرد که با پوشش های زنانه به پست های ایست بازرسی حمله می کنند.
این نخستین بار نیست که داعش، قوانینی عجیب بر مردم موصل تحمیل می کند و مردم موصل از 10 ژوئن 2014 تاکنون، انواع ستم ها و اعدام ها را تحت سلطه اشغالگران داعشی تجربه کرده اند.
در این میان، نیروهای بسیج و ارتش عراق، شهرهای اطراف موصل را از چنگ داعش آزاد و زمینه را برای آزادسازی موصل که آخرین پناهگاه داعشی ها در عراق است، آماده کرده اند.
 
 

زایمان زنان به وقت داعش!

زایمان زنان به وقت داعش!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
برگرفته از العالم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف