نمناک اخبارحوادث کار بیرحمانه مرد بعد از آنکه همسرش دختر زایمان کرد +عکس
زایمان دختر ، اسیدپاشی به همسر
همسر بداخلاق زن در دوران باداری بارها او را تهدید کرده بود که مبادا نوزاد دختر به دنیا بیاورد اما نتیجه ی زایمان دختر شد و اقدام زشت مرد زن بینوا را راهی بیمارستان کرد.
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1396

اسیدپاشی به صورت زنی که دختر زایمان کرد

یک زن براثراقدام بیرحمانه همسرش بعداز زایمان دچار سوختگی شدید شد ، اسیدپاشی و سوختگی به دلیل دختر بودن نوزاد تازه متولد شده اتفاق افتاده بود.
Woman doused in acid by her husband 'after giving birth to a baby girl not a boy'
 
زایمان دختر

عکس زنی که بعد از زایمان و دختر بودن نوزاد توسط همسرش با اسید سوزانده شد

کار زشت مرد بعد از آنکه همسر باردارش دختر زایمان کرد

"فرح بیوی" 25 ساله به دلیل سوختگی شدید در قسمت صورت ، دستان و شکم در بیمارستان بستری شد ، سوختگی که براثر اسید پاشی همسرش به روی او ایجاد شده بود.
"سیراج بیوی" 32 ساله شوهر این زن بینوا در تمام طول مدت بارداری همسرش در مورد آرزوهایش از پسردار شدنش می گفت و بارها گفته بود که تحمل داشتن فرزند دختر را ندارد و باید این بار حتما نوزاد پسر باشد ولی این طور نشد .
این زوج 8 سال پیش با هم ازدواج کردند و حاصل این ازدواج 2 فرزند دختر بود که یکی از آنها به تازگی متولد شد و تولد او بهانه ای بود برای اسید پاشی بیرحمانه مرد به صورت و بدن همسرش.
طبق گزارشات این مرد بعد از این اقدام زشت متواری شده است و هنوز نیروهای پلیس موفق به بازداشت او نشده اند.
اسید پاشی
اسید پاشی

اسیدپاشی مرد به زنش بعد از زایمانی که نوزاد آن دختر بود

براساس گفته های "فرح بیوی" همسرش مرد بد اخلاقی است که به هر بهانه ای او را مورد ضرب و شتم قرار می داده و بی توجه به وضعیت مالی وخیم زندگی شان هزینه های زیادی را صرف خوش گذرانی های شخصی اش می کرد .
زن بینوا می گوید :هرگز همسرم را به خاطر این رفتارش نمی بخشم واگر روزی گرفتار قانون شود به هیچ وجه رضایت به آزادی او نخواهم داد.

اسیدپاشی به همسر بخاطر زایمان دختر

کار بیرحمانه مرد بعد از آنکه همسرش دختر زایمان کرد +عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 65
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 50 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف