نمناک اخبارجامعه زن شاکی که دوقلو باردار بود در پاسگاه زایمان کرد
زايمان دوقلو ، زايمان دوقلو
زن باردار که مدتها بود از همسرش خبر نداشت برای شکایت به پاسگاه رفته بود که نوزادانش را به دنیا آورد . زن مرودشتی بعد از زایمان دوقلوهایش به بهداری منتقل شد.
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1395

زایمان دوقلو زن حامله ای که برای شکایت از همسرش به پاسگاه رفته بود

زایمان دوقلو در پاسگاه مرودشت زمانی رخ داد که زن حامله برای شکایت از همسرش به انجا رفته بود. بانوی حامله ای به نام فاطمه اهل مرودشت که برای شکایت از شوهرش به پاسگاه ژاندارمری رفته بود، مقابل در پاسگاه دچار درد زایمان شد و دوقلو زایید!

 

 خبرنگار مرودشت می نویسد:قلی شوهر فاطمه به علت نامعلومی ترک خانه کرد و به نقطه نامعلومی رفت و در این مدت هر چه فاطمه تلاش کرد تا شوهرش را پیدا کند موفق نشد، ناچار چند روز پیش به پاسگاه ژاندارمری رفت تا از شوهر بی عاطفه اش شکایت کند، اما در مقابل در پاسگاه دچار درد زایمان شد و در همانجا نشست و دوقلو زایید! با تولد دوقلوها، رئیس پاسگاه ژاندارمری تخت جمشید بانو فاطمه و دوقلوهایش را به بهداری تخت جمشید منتقل کرد و زائو بستری گردید و اکنون حال وی و دوقلو ها رضایتبخش است. طی چند روز گذشته، ماموران برای پیدا کردن شوهر این زن فعالیت زیادی به عمل آورده اند اما نتیجه ای به دست نیامده و از سرنوشت شوهر فاطمه اطلاعی در دست نیست.

 

 

 

زن شاکی که دوقلو باردار بود در پاسگاه زایمان کرد

زن شاکی که دوقلو باردار بود در پاسگاه زایمان کرد
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
برگرفته از جام جم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف