نمناک اخبارپزشکی و سلامت زایمان زن نازا 1 ساعت بعد از آزمایش بارداری + تصاویر
زایمان زن ، اتافاقات عجیب
زنی که به مدت 20 سال نازا و نابارور بود به طور معجزه آسایی مادر شد. زایمان این زن 47 ساله یکی از شگفتی های دنیای پزشکی ثبت شد چرا که این زن تنها یک ساعت بعد از تست بارداری زایمان کرد.

زایمان زن نازا و نابارور بعد از 20 سال

یک زن 47 ساله که مدت 20 سال نازا بود و هیچ نوع درمان نازایی و ناباروری برای درمان او پاسخ مثبت نداده بود به طور ناباورانه مادر شد.

زایمان زن نازا

کودکی که 1 ساعت بعد از تست بارداری به دنیا امد

ماجرای زایمان زن نازا ونابارور بعد از 20 سال

در یک اتفاق غیرقابل باور زن ناباروری اولین فرزندش را به دنیا آورد. زایمان او تنها 1 ساعت بعد از اطلاع از بارداری اش انجام شد. جودی برون 47 ساله اهل مساچوست به دلیل بزرگ شدن شکمش و افزایش وزن غیرطبیعی اش به پزشک مراجعه کرد و درخواست راهی برای کاهش وزنش داشت.
جودی 47 ساله از دردهای شکمی سنگینش و ناتوانی در انجام فعالیت های روزانه گله مند بود که پزشک متخصص تغذیه را دچار شک کرد.
 
زایمان زن نازا

زایمان ناباورانه زن نازا بعد از 20 سال

پزشک متوجه تغییراتی شد ولی به دلیل توضیحاتی که جودی و همسرش در رابطه با نازایی و ناباروری خودشان دادند پزشک دچار شک و تردید شد.
با تجویز پزشک جودی برای سونوگرافی و آزمایشات دقیق به بیمارستان رفت و به طرز ناباورانه خبر بارداری اش را از پزشک آزمایشگاه دریافت کرد و بلافاصله برای زایمان اماده شد. یک ساعت بعد از شنیدن جواب مثبت آزمایش بارداری ، جودی دخترش را به دنیا آورد.
 
تولد نوزاد

زایمان زن و تولد نوزاد 1 ساعت بعد از تست بارداری

این زن و مرد در مصاحبه با WCVB گفتند:
هنوز فکر می کنیم که این اتفاق شیرین یک خواب است و هر لحظه ترس از این داریم که از این خواب شیرین بیدار شویم و لذت در اغوش گرفتن دخترمان را از دست بدهیم.

زایمان زن نازا 1 ساعت بعد از آزمایش بارداری + تصاویر

زایمان زن نازا 1 ساعت بعد از آزمایش بارداری + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 222
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 209 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف