نمناک سرگرمیگوناگون لحظه زایمان جالب ماهی بعد از صید ! + فیلم
صیادی در ساحلی واقع در جنوب کالیفرنیا زمانیکه ماهی را صید کرد، با صحنه ای جالب و دیدنی روبرو شد که توانست با بازدید فراوانی روبرو شود!

لحظه فارغ شدن باورنکردنی ماهی بعد از صید!

دریاها و اقیانوس محل زندگی تعداد زیادی از موجودات آبزی است که امروزه با ساخت وسایل کاملا مدرن بازهم بیشتر این موجودات آبزی شناخته نشده اند که این نشانه گستردگی و وسعت بسیار زیاد دریاها و آب ها می باشد که هنوز بسیاری زیادی از موجودات درون آن ناشناخته باقی مانده اند. 

با این حال اکثر ماهی هایی که در آب ها زندگی می کنند، سالانه با برنامه ای خاص به صیادان اجازه صید داده می شود که آنها با نیروهای کمکی خود به صید ماهی ها می روند و نیاز بازارها را برطرف می کنند. با این حال روز گذشته صیادی که یک ماهی باردار را صید کرده بود، صحنه ای جالب و دیدنی را از آن منتشر نمود.

صیاد جوان که هنوز نام و هویت وی مشخص نشده است، ماهی بارداری را صید می کند و بعد از آنکه متوجه باردار بودن آن می شود، شروع به فیلم برداری از این ماهی می کند که در طی این ویدیو ماهی صید شده با اینکه صید شده است، بصورت باورنکردنی در حال فارغ شدن بود که این لحظه بسیار خاصی است و مشاهده چنین صحنه ای بسیار سخت و دشوار می باشد.

همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید، مرد صیاد پس از آنکه چنین اتفاقی را مشاهده می کند، ماهی مادر را در آب رها می کند و تمام بچه هایی که در دست صیاد متولد شده بودند، با دقت مجددا به آب برگشتند. همچنین این لحظه جالب در ساحلی واقع در جنوب کالیفرنیا ضبط شده است.

ویدیو لحظه فارغ شدن باورنکردنی ماهی بعد از صید!

لحظه جالب و دیدنی زایمان و تخم ریزی ماهی بعد از صید + فیلم

لحظه زایمان جالب ماهی بعد از صید ! + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف