نمناک سرگرمیگوناگون گاو مرد کشاورز لاکپشت زایید!! + عکس
زایمان گاو ، زایمان عجیب گاو
بدون شک نتیجه ی زایمان گاو باردار یک گوساله است اما مرد کشاورز با دیدن صحنه ای عجیب متوجه شد که گاوش 2 حیوان از جنس و اندازه متفاوت به دنیا آورده است.

گاو باردار لاک پشت زایمان کرد!

بله در دنیای پر از وقایع عجیب و غریب امروزی زندگی حیوانات یا بهتر بگوییم زاد و ولد حیوانات بخش یاز عجایب را تشکیل می دهند ، از تولد خوک دوسر تا گوساله و بره هایی که با ظاهری ترسناک در گوشه کنار دنیا متولد می شود و این بار گاو مرد کشاورز اندونزیایی که با به دنیا آوردن یک لاک پشت خبر ساز شد.
Farmer shocked after cow gives birth to a TURTLE
زایمان گاو

عکس لاک پشتی که نتیجه زایمان عجیب و غریب یک گاو بود ! 

شوکه شدن مرد کشاورز بعد از زایمان گاو باردارش

"ریمین نگادو" صاحب گاو خبرساز در انتظار تولد گوساله ی جدید گاو باردارش بود که با اتفاقی عجیب حیرت زده شد ، براساس گزارشات محلی در اندونزی و تصویری که این مرد در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است گاو باردار 2 حیوان متفاوت به دنیا آورد ، یک گوساله سالم و یک لاک پشت !!!
آقای "نگادو" می گوید :گاو من شاید عجیب ترین زایمان دنیا را داشت چرا که همراه با گوساله یک لاکپشت هم به دنیا آورده بود و این چیزی بود که با چشمانم می دیدم اما باور نمی کردم.

زایمان عجیب گاو ، گاوی که یک گوساله و یک لاکپشت زایید!

گاو مرد کشاورز لاکپشت زایید!! + عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 27
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 22 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف