نمناک سبک زندگیروابط عاطفی اسراری که زبان بدنتان در مورد شما فاش می کند
زبان بدن ، زبان بدن افراد
زبان بدن، اطلاعات قابل توجهی در مورد آنچه افراد در حال فکر کردن به آن هستند، در اختیار ما قرار می دهد و با توجه به حرکات این افراد می توانیم پرده از رازهای درونشان برداریم.

8 رازی که زبان بدنتان در مورد شما لو می دهد

شما با دقت به حرکات طرف مقابل و با کمک زبان بدن میتوانید به حقایق زیادی از طرفتان به دست بیاورید , در واقع زبان بدن همه چیز را لو میدهد. افراد دیگر همیشه از زبان بدن شما برای فهمیدن نشانه های مخفی بهره می برند ببینید حرکات و ژست هایتان چه می گویند.

همانطور که در این بخش از نمناک خواهید خواند زبان بدن، اطلاعات قابل توجهی در مورد آنچه افراد در حال فکر کردن به آن هستند، در اختیار ما قرار می دهد ، البته باید بدانیم که در زبان بدن افراد مورد نظر به دنبال چه نکاتی بگردیم.

آنچه زبان بدنتان در مورد درون و افکارتان می گوید

فواید زبان بدن

فواید زبان بدن و کشف اسرار درون از طریق آن

ارتباط چشمی:

اگر می خواهید زبان بدن تان نشان دهد که به فرد دیگری گوش می دهید، ارتباط چشمی برقرار کنید. اما آن را محدود کنید با خشم نگاه کردن ممکن است تهدید محسوب شود وقتی بیش از 80 درصد باشد فردی که با آن ارتباط برقرار می کنید، احساس ناراحتی می کند . مقدار کمی ( 40 درصد یا کم تر ) می تواند نشانه ای از فریب باشد. عدد جادویی ؟ 60 درصد، یا کمی بیشتر از نصف، با آن ها ارتباط چشمی برقرار کنید، سپس کمی دورتر شوید ." دانستن این حرکات بدنی دقیقا همان چیزی که از زندگی می خواهید به شما خواهد داد.

زبان بدن

اسراری که زبان بدن و ارتباط چشمی از درون فاش می کند

دست به سینه :

دست به سینه می نشینید ؟برخی دیگر ممکن است این را به این معنی که شما دور، ناامن ، مضطرب، تدافعی، یا سرسخت هستید،برداشت کنید اما دست به سینه بودن نکات مثبتی نیز دارد. همچنین می تواند فرد را در تحمل کار دشواری قرار دهد، با استناد به مطالعه ای که انجام شده سوالات ریاضی سخت را 30 درصد بیشتر از آن هایی که دست خود را روی میز گذاشته بودند حل کردند ".

دست به سینه بودن از دو طرف مغز استفاده می کند و عملکرد شناختی بالاتری را خلق می کند بنابراین دفعه بعد که با کسی با سوالات سخت برخورد کردید و آنها دست به سینه بودند فرض نکنید که دیوانه اند آن ها ممکن است فقط سعی کنند پاسخ دهند.

راز هایی که زبان بدنتان درباره شما فاش می کند

نشستن :

زمانی که شما این طور می نشینید (مانند شکل ) ، قلمرو خود را نشان و تسلط تان را ابراز می کنید، افراد با قدرت بیشتر فضای بیشتری را اشغال می کنند ." در اینجا بهترین راه برای ایجاد اعتماد با زبان بدن تان آورده شده است.

فواید زبان بدن

حالت نشستن در زبان بدن و بررسی آن

روی هم انداختن پاها :

اگر پای خود روی هم بندازید، یعنی اعتماد به نفس و تسلط دارید " ما سه ناحیه در بدن داریم که زمانی که استرس نداریم و آرام هستیم، باز می شود :گودی گردن، ناف . زنان بیشتر اینطور می نشینند.پاها را روی زانو انداختن در حالت نشسته می تواند به این معنی باشد که ، نامطمئن و ترسیده اید که بیشتر در مصاحبه ها این حالت را می بینید .خانم ها، اگر می خواهید به مردی توجه کنید، پاهایتان را روی زانو قرار دهید ،آنها این حالت نشستن خانم ها را دوست دارند.

شخصیت شناسی از روی زبان بدن

ایستادن با دست به پهلو زدن :

شما ممکن است فکر کنید " ژست سوپرمن "هاست که اعتماد به نفس را نشان می دهد، اما مراقب باشید ، زیرا می گویند این حالت اغلب می تواند پرخاشگرانه باشد. این به این دلیل است شما فضای بیشتری را اشغال می کنید و " تهدید " خود را با آرنج نشان می دهید و مانع از رسیدن دیگران به شما می شود. :حتی زدن یک دست بر کمر می تواند یک احساس وحشتناک را نشان دهد . دقت کنید که در طی مصاحبه شغلی این اشتباهات را با زبان بدن انجام ندهید.

زبان بدن و رفتارشناسی

زبان بدن و رفتارشناسی افراد از روی حرکات بدن

دست دادن:

رسم دست دادن از رومیان باستان بوده است . در ابتدا، مردم ساعد دست یکدیگر را می گرفتند ، و حالا فقط کف دست یک دیگر را می گیرند. اما قبل از دست دادن افکار مهمی وجود دارند که باید قبل از آن در نظر گرفته شوند. دست دادن نشانه اعتماد و استقبال است، پس این اولین معنی است که شما باور دارید که توسط طرف مقابل مورد استقبال قرار می گیرید و از ملاقات با شما خوشحال هستند. دست دادن به کسی که ممکن است از ملاقات با شما خوشحال نشود می تواند منجر به احساسات منفی شود.

آنچه حرکات و زبان بدن درباره شما می گوید

اغلب خندیدن :

عادت لبخند زدن و خندیدن در طول مکالمه و تعامل با افراد دیگر می تواند منجر به نتایج مثبت شود. شواهد نشان می دهند که لبخند و خنده سیستم ایمنی را تقویت می کند، و از بدن در برابر بیماری دفاع می کنند .توانایی خنداندن دیگران باعث می شود جذب شما شوند.

نکات مهم در زبان بدن

نکات مهم در زبان بدن که اسرار درون را فاش می کند

لمس بینی :

زمانی که دروغ می گویید ، بینی شما لزوما بزرگ تر نمی شود، اما یک اثر علمی " پینوکیو " وجود دارد که رخ می دهد. در بو و طعم در شیکاگو دانشمندان کشف کردند که وقتی دروغ می گویید، مواد شیمیایی بنام کاته کولامینها آزاد می شوند و بافتی را در بینی می سازد . همچنین افزایش فشار خون باعث می شود که بینی به خارش بیفتد و شروع به مالیدن بینی کنید . واکنش های مشابهی در صورت عصبانیت، یا اضطراب رخ می دهند. اگر افراد دروغ بگویند ، قادر به دیدن هیچ نوع ورم بینی نخواهید بود ، اما اگر متوجه شوید که به سرعت بینی را مالش می دهند، باید دقت کنید ببینید آیا ممکن است دروغ بگویند یا نه.

 

زبان بدن راهی برای کشف اسرار درون

اسراری که زبان بدنتان در مورد شما فاش می کند
: امتیاز : 5 تعداد رای : 15
منبع : بخش سبک زندگی نمناک / ن / ف
این مطلب مفید بود ؟
15 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف