نمناک سرگرمیدیدنی ها زبان دختر 25 ساله به جای انگشت! + تصاویر
زبان ، دختر
دختری اهل تانزانیا که از گردن به پایین فلج است، از زبان خود به جای انگشت استفاده می کند و براحتی می تواند با زبان خود تایپ کند.

دختری که قادر است با زبانش تایپ کند

«واکونتا کاپوندا»، دختر 25 ساله ای اهل تانزانیاست که حدود 4 سال پیش در روز فارغ التحصیلی از دوره دبیرستان، با خودرو تصادف کرد و از ناحیه گردن دچار شکستگی شد. بعد از 4 ماه درمان، تمام بدن او فلج شد و دیگر از گردن به پایین قادر به حرکت نبود.

او که همیشه دوست داشت روزی بتواند فیلمنامه نویس شود، با این اتفاق هم، امید خود را از دست نداد و فلج شدن بدنش نتوانست او را از رسیدن به آرزوهایش بازدارد. او در حال حاضر از زبان خود به جای انگشت برای نوشتن و تایپ کردن استفاده می کند و براحتی با موبایل خود پیام می نویسد و آن را به دیگران ارسال می کند.


دختری که قادر است بازبانش بنویسد

بعد از فلج شدن، وقتی یک روز صبح گوشی موبایلش زنگ می خورد و نمی دانست چگونه باید تلفن را جواب بدهد. همین جا بود که به فکر افتاد شاید بتواند با صورتش کاری انجام دهد و فکر استفاده از زبان در ذهنش جرقه خورد.
 
این دختر جوان به رغم مشکلی که دارد، هرگز ناامید نشده و امیدوار است که روزی یک فیلمنامه نویس بزرگ شود.

دختر
 
 

زبان دختر 25 ساله به جای انگشت! + تصاویر

زبان دختر 25 ساله به جای انگشت! + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از ایران خبر -/ر
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف