نمناک اخبارسیاست ادعای زخمی شدن سردار قاسم سلیمانی توسط داعش
سردار قاسم سلیمانی ، زخمی شدن سردار سلیمانی
در پی اعلام خبری در رسانه های خارجی مبنی بر جراحت شدید سردار قاسم سلیمانی در عملیات انتحاری داعش معاون عربی- آفریقایی وزیر امورخارجه ایران این خبر را تکذیب کرد.
تاریخ انتشار : 26 دی 1393
بازدید : 34,630 نفر

سایت آلمانی الگماینه به نقل از تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد:حاج قاسم سلیمانی در عملیات انتحاری داعش، شدیدا زخمی شد.

معاون عربی- آفریقای وزیر امور خارجه خبر برخی رسانه های خارجی مبنی بر مجروح شدن سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده سپاه قدس را قویا تکذیب کرد و گفت:سردار سلیمانی در سلامت کامل است و این خبر صحت ندارد.
حسین امیرعبداللهیان این مطلب را در حاشیه اولین سالگرد شهید «ابوالقاسم اسدی» دیپلمات ایرانی که سال گذشته به دست گروه های تروریستی در یمن به شهادت رسید، بیان کرد.
وی درباره شایعات منتشر شده در برخی رسانه های غربی مبنی بر زخمی شدن سلیمانی در سامرا، افزود:شایعه زخمی شدن سردار سلیمانی صحت ندارد و وی در سلامت کامل درایران حضور دارد.
امیرعبداللهیان تاکید کرد:جمهوری اسلامی ایران با قدرت به مبارزه با تروریسم و کمک به کشورهای در معرض تهدید تروریسم ادامه می دهد.
دیروز شایعه ای توسط سایت آلمانی الگماینه به نقل از تلویزیون رژیم صهیونیستی منتشر شد که اعلام کرده بود:«حاج قاسم سلیمانی در عملیات انتحاری داعش، شدیدا زخمی شد».

 

ادعای زخمی شدن سردار قاسم سلیمانی توسط داعش

ادعای زخمی شدن سردار قاسم سلیمانی توسط داعش
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 242
برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 213 29
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف