نمناک سرگرمیگوناگون زرافه سفید برای اولین بار دیده شد + فیلم و عکس
زرافه سفید ، عکس زرافه سفید
دیده شدن زرافه سفید برای اولین بار در جنگلهای کنیا موجب شگفت زدگی محافظان محیط زیست شدند ، زرافه مادر و فرزند که پوستی کاملا سفید دارند بعد از لحظاتی خیره شدن به دوربین از محل دور شدند.

زرافه های سفید برای اولین بار دیده شدند

نوعی زرافه با پوست سفید رنگ که در نوع خود نادر و نایاب هستند برای اولین بار در جنگلهای کنیا دیده شدند.

Rare White Giraffes Caught On Film For First Ever Time

زرافه سفید

 

دو زرافه سفید برای اولین بار در کنیا دیده شدند

برای اولین بار ماجراجویان حیات وحش موفق به ضبط فیلم از زرافه های سفید شدند ،محافظان محیط زیست دو زرافه سفید را در شمال کنیا مشاهده کرده اند، منظره نادری که احساس خوشایندی به شما می دهد. این زرافه های مادر و کودک در فیلمی که توسط جنگلبانان برای برنامه حفاظت از هیرولا گرفته شده بود، دیده شدند که با آرامش در حال حرکت هستند و حتی به دوربین نگاه می کنند.  زرافه هایی که به دلیل مشکل ژنتیکی پوست بدنشان کاملا سفید و بدون هیچ خالی است .این زرافه های زیبا آلبینو نیستند بلکه لوسیسم دارند. این بیماری ژنتیکی باعث می شود سطح رنگدانه های مختلف در سلول های پوست کاهش یابد. جالب است که زرافه کودک هنوز ردی از شبکه بندی را دارد که به نظر می رسد محو شده اند درحالیکه پوست مادر کاملا بی رنگ است.

 زرافه سفید

زرافه سفید مادر و فرزند در جنگلهای کنیا

این دو زرافه مادر و فرزند که دچار اختلالی به نام "leucism " هستند در منطقه حفاظت شده "ایشاگبینی" واقع در کنیا دیده شدند .بر خلاف آلبینیسم که تنها فقدان ملانین است، این نوع اختلال در انواع مختلف رنگدانه کاهش میدهد .رنگ چشمان این دسته از حیوانات نیز مشکی است . گفتنی است این نوع اختلال در برخی از حیوانات با آغاز سن بلوغ رفع می شود.

اولین کلیپ از زرافه سفید در جنگل کنیا

 

زرافه سفید برای اولین بار دیده شد + فیلم و عکس

زرافه سفید برای اولین بار دیده شد + فیلم و عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف