نمناک دنیای مددکوراسیون منزل زشت ترین رنگهای دنیا در دکوراسیون داخلی
زشت ترین رنگ ، نارنجی پاپسیکل
برای زیبایی لباس ، دکوراسیون و هرچیز دیگری که با روحیات انسان سروکار دارد از رنگها استفاده می شود اما نه از زشت ترین رنگ های جهان.

زشت ترین رنگ های دنیا را بشناسید

در تمامی گروهها بهترین و بدترین هایی وجود دارد حتی در دنیای رنگها که اینگونه زیبایی می آفرینند دسته از رنگها طرفدار ندارند. متخصصان استرالیایی دسته ای از رنگها را در لیست زشت ترین رنگهای جهان قرار داده اند که به هیچ وجه استفاده از انها در لباس و دکوراسیون داخلی خوشایند نیست. در صدر لیست زشت ترین رنگ های جهان قهوه ای متمایل به سبزی است که به نام Opaque Couche شناخته می شود و از آن برای کاهش انگیزه افراد به سیگار کشیدن استفاده می شود. اما واقعا چرا علم فکر می کند این رنگ اینقدر وحشتناک بد است؟

زشت ترین رنگهای جهان

زشت ترین رنگ

زشت ترین رنگی که روی بسته سیگار استفاده می شود

هدر هامفری متخصص طراحی داخلی می گوید:این رنگ ضرورتا زشت ترین نیست، مثلا من شلوارهای زیادی با این رنگ دیده ام که خیلی قشنگ هم بوده اند. اما وقتی مردم می خواهند رنگ انتخاب کنند معمولا به دنبال چیزی شاد می گردند تا حس خوبی دریافت کنند. این رنگ در مواقع حس مردگی و بی جانی دارد و نمی تواند کمکی به بهبود خلق و خو کند. البته این تنها رنگی نیست که زشت شناخته شده و شما برای رنگ کردن دیوارهای خانه تان از آن استفاده نمی کنید، بلکه نتایج این تحقیقات لیستی از رنگ هایی ارائه کرد که معمولا کسی مخصوصا برای خانه استفاده نمی کند.

هلویی کرکی زشت ترین رنگ ملایم

زشت ترین رنگ

با اینکه این رنگ در دهه 60 میلادی محبوب بوده اما امروزه استفاده از آن در خانه به سرعت باعث می شود فضا حالتی قدیمی به خود بگیرد. و اگر بخواهیم از نظر روانشناسی رنگ ها توضیحش دهیم این رنگ می تواند در حجم کوچک ( مثل لوازم تزئینی خانه ) باعث بهبود خلق و خو شود اما اگر بخواهید با این رنگ فضایی وسیع را بپوشانید اصلا جالب از کار در نخواهد آمد و تاثیرش روی روحیه برعکس است.

رنگ جیغ نارنجی پاپسیکل زشت ترین رنگ دوست داشتنی

زشت ترین رنگ

نارنجی پاپسیکل زشت ترین رنگ برای دیوارها و کف 

رنگ برجسته ای است اما نه برای دیوارها. فکرش را بکنید این رنگ را روی سطحی وسیع بکشید! واقعا خسته کننده می شود. همچنین تحقیقات نشان داده این طیف نارنجی باعث تحریک اشتها می شود پس به خاطر وزنتان هم که شده آن را روی دیوارهای خانه امتحان نکنید.

زرد مشتعل یا زشت ترین رنگ دنیا

زشت ترین رنگ

زرد های روغنی خیلی شاد هستند اما کافیست زیادی درخشانشان کنید تا این رنگ شاد حالتی خشونت آمیز به خود بگیرد و افراد با قرار گرفت در فضایی با این رنگ احساس اضطراب و استرس کنند. همچنین غلبه این رنگ بیش از حد زیاد است که در دنیای رنگ ها غلبه بیش از حد برابر است با زشت بودن.

قرمز خشخاشی تناژی از زشت ترین رنگهای جهان

زشت ترین رنگ

رنگ قرمز براق خشونت آور است و این دقیقا خلاف آن حسی است که می خواهید در خانه داشته باشید. همچنین این رنگ در کنار صورتی سالها پیش مد بوده.

صورتی پارفیت ملایم ولی زشت ترین رنگ

زشت ترین رنگ

رنگ های خاکی مانند این صورتی مات روشنایی را از اتاق می کشند. از آنجا که رنگ های براق باعث بهبود خلق و خو می شوند، رنگی بدون زرق و برق مانند این صورتی تاثیرشان کاملا برعکس است.

زشت ترین رنگهای دنیا در دکوراسیون داخلی

زشت ترین رنگهای دنیا در دکوراسیون داخلی
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 17
برگرفته از home /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف