نمناک سرگرمیگوناگون مسابقه برای مشخص شدن زشت ترین سگ دنیا + تصاویر
زشت ترین سگ ، سگ زشت
سگی به نام (زسا زسا) در مسابقاتی با حضور 15 سگ, عنوان زشت ترین سگ دنیا را نصیب خود کرد

زشت ترین سگ دنیا

داشتن حیوانات خانگی می تواند یکی از سرگرمی های برخی از ما انسان ها محسوب شود و به گونه ایی خودمان را با آنها سرگرم می نماییم.اگر شما بیشتر برای حیوان خانگی،سگ را ترجیح می دهید بسیار خوب و مناسب است چرا که سگ حیوانی پر تحرک می باشد و شما را مجبور به پیاده روی و تحرک می نماید و از این رو می تواند مزیتی منحصر بفرد و خوب داشتن حیوان خانگی باشد.

با این وجود،آیا زشت ترین سگ دنیا را دیده اید؟!آیا امکان دارد؟؟!خب،در این مطلب از بخش سرگرمی نمناک سگی را مشاهده خواهید کرد که به عنوان زشت ترین سگ دنیا محسوب می شود.
یک سگ انگلیسی به نام "زسا زسا" که از نژاد بول داگ ها می باشد در طی یک مسابقه بین 13 سگ دیگر توانست خبرساز شود."زسا زسا" به دلیل بیرون بودن زبان ،شکل و فرم خاص بدنش توانست لقب زشت ترین سگ دنیا را کسب نماید.
این سگ به دلیل اینکه از نژاد بول داگ ها می باشد دارای صورتی پر از چروک ،دندان هایی برجسته با شکل متفاوت و زبان افتاده می باشد که متاسفانه می تواند کمی برای صاحبش ناخوشایند باشد چرا که آب دهان اودائما از طریق زبانش بر روی زمین می ریزد.
 
سگ زشت

تصویر زشت ترین سگ دنیا

یکی از داوران این مسابقه این چنین گفت:"این یک تصمیم سخت برای ما بود چرا که ما تمام سگ ها را دوست داریم .این یک مسئولیت بزرگ برای ما بود و برای "زسا زسا" خوشحال هستیم".لازم بذکر است که این مسابقه به مدت 30 سال است که در نزدیکی سانفرانسیسکو در کالیفرنیا برگزار می شود.
همچنین طبق گفته افراد حاضر و داوران این مسابقه ، رقیب سخت زسا زسا سگی به نام "زامبی داگ" بود که دارای صورتی وحشیانه با اخم و چشمانی همانند زامبی ها بود و اما داورها در طی تصمیم خود زسا زسا را به عنوان زشت ترین سگ دنیا انتخاب کردند.
 
زشت ترین سگ های دنیا

رقیب اصلی زسا زسا در مسابقه زشت ترین سگ دنیا

برگزار کنندگان این مسابقه نیز این چنین گفتند:"ما در این مسابقه هیچ سگ خانگی را مورد تمسخر خود قرار نمی دهیم و تنها آنها وارد یک مسابقه می شوند و یک جایزه می برند.حتی شده است که سگ برنده با مقاماتی مانند دونالد ترامپ ملاقات نمایند و به گونه کاملا مشهور می شوند".
زسا زسا پس از بردن این مسابقه و کنار زدن"زامبی داگ" ابتدا به عنوان زشت ترین سگ دنیا محسوب شد و برگذار کنندگان مسابقه 1130 دلار را به همراه جایزه ایی دیگر به او اهدا کردند.

مسابقه برای مشخص شدن زشت ترین سگ دنیا + تصاویز

مسابقه برای مشخص شدن زشت ترین سگ دنیا + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف