نمناک اخبارحوادث زلزله 5.7 ریشتری بجنورد و مشهد را لرزاند
زلزله مشهد ، زلزله مشهد امشب
دقایقی پیش زلزله شدیدی به بزرگی 5.7 ریشتر بجنورد و مشهد را لرزاند. در ادامه جزئیات زلزله مشهد و بیرجند در استان خراسان شمالی را می خوانید.
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1396

زلزله 5.7 ریشتری مشهد

تسنیم؛ لحظاتی قبل زلزله نسبت شدیدی به بزرگی 5.7 ریشتر بجنورد و مشهد را لرزاند.

محل وقوع این زمین لرزه در استان خراسان شمالی حوالی پیش قلعه بوده که در ساعت 22:30:58 در طول طول جغرافیایی 57.22 و عرض جغرافیایی 37.66 و عمق 11 کیلومتری زمین رخ داده است.

برخی اخبار از تخریب برخی منازل و اماکن در خراسان شمالی حکایت دارد.


خراسان: تیم های ارزیابی اورژانس بجنورد در حال رسیدگی به مصدومان احتمالی زمین لرزه اخیر هستند. تا کنون آماری از مصدومان و جان باختگان احتمالی این حادثه منتشر نشده است.


احتمال پس لرزه های زلزله 5.7 ریشتری؛ مردم خراسان شمالی شب را بیرون بخوابند

 دانا: مدیرکل بحران خراسان شمالی:

 تاکنون گزارشی از خسارتهای احتمالی زلزله ای که امشب رخ داد،نرسیده است. زلزله امشب بجنورد باعث شده که شیشه تعدادی از منازل شکسته شود و اکثر مردم به خیابانها بیایند.

 احتمال پس لرزه وجود دارد،بهتر است که مردم امشب را بیرون از منزل سپری کنند.

 بعد از وقوع زلزله،برق بخشهایی از شهر بجنورد قطع شده و وضعیت آنتن دهی تلفن های همراه نیز مطلوب نیست.


وقوع 27 پس لرزه پس از زلزله 5.7 ریشتری بجنورد

حسین عظیمی اظهار داشت:البته خوشبختانه به جز آخرین پس لرزه که 3.55 ریشتر قدرت داشت مابقی پس لرزه ها قدرت کمتری داشته اند.

وی با اشاره به اینکه امدادرسانی در روستاهای بجنورد و مانه و سملقان در حال انجام است گفت:برخی از منازل روستایی در بجنورد و شهرستان مانه و سملقان تا 50 درصد تخریب شده است.

عظیمی با اشاره به اینکه تمامی منازل روستایی این استان بیمه هستند افزود:پرداخت خسارت به روستائیان در اولویت قرارگرفته است و به زودی روند تخمین میزان خسارت از طرف کارشناسان انجام می شود.

به گزارش تسنیم، پی زلزله 5.7 ریشتری شب گذشته در بجنورد، 2 نفر کشته،25 و نفر مصدوم شدند، همچنین در اطلاعیه ای تمامی مدارس و دانشگاه های این شهر در نوبت صبح تعطیل شد.

زلزله 5.7 ریشتری بجنورد و مشهد را لرزاند

زلزله 5.7 ریشتری بجنورد و مشهد را لرزاند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
برگرفته از تسنیم ، خراسان، دانا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف