زل زدن به خورشید
سرآشپز مشهور استرالیایی به نام "پیت ایوانز" می گوید در صورتی که هر روز به خورشید زل بزنید دیگر نیازی به پزشک نخواهید داشت.

ادعایی عجیب ، با خیره شدن به خورشید نیازی به پزشک و دارو نخواهید داشت

"پیت ایوانز" سرآشپز مشهور استرالیا و یکی از چهره های پرطرفدار در اینستاگرام، در جدیدترین پست خود می گوید که " زل زدن به خورشید" یکی از بهترین فرم های پزشکی رایگان است. او نوشته است:"هر روز بعد از غوطه ور شدن در آب برای مدتی به خورشید زل می زنم و این اقدامات ساده و در عین حال قدرتمند، باید به عنوان یکی از بهترین نسخه های پزشکی رایگان در جهان برای بدن، ذهن و روح باشد."
"ایوانز" طرفدار بزرگ رژیم غذایی پالو است و از گذشته به خاطر بی توجهی و اهمیت ندادن به توصیه پزشکان مورد انتقاد قرار گرفته است چرا که پیش از این بارها توصیه های پزشکی را رد کرده بود و روش هایی را برای درمان بیماری ها و سلامت بدن پیشنهاد داده است و حالا او توصیه ای متفاوت برای سلامت بدن و دوری از بیماری ها دارد و همین موجب جلب توجه بسیاری شده است و آن هم " زل زدن مستقیم به خورشید" است.
زل زدن مردی به خورشید

مردی که زل زدن به خورشید را بهترین نسخه پزشکی می داند

برخی از متخصصان استرالیایی از صحبت های او و روش پیشنهادی اش دفاع کرده اند و ادعا می کنند که تنها "نگاه کوتاه" به خورشید، هنگام طلوع آفتاب یا غروب خورشید می تواند مفید باشد اما پزشکان می گویند که نگاه مستقیم به خورشید حتی چند ثانیه برای ایجاد آسیب جبران ناپذیر برای چشم کافی است ، بنابراین هیچ کس نباید بدون مشورت با متخصص چشم پزشکی این روش را انجام دهد.
زل زدن به خورشید در برخی از کشورها یک عمل معنوی است که اساسا شامل خورشید در طلوع خورشید یا غروب خورشید می شود، درست زمانی که نزدیک به زمین است که برخی از آنها 10 ثانیه و برخی دیگر را هم 40 ثانیه زمان مناسب برای این کار می دانند ولی بازهم باید بگوییم که هیچ متخصص و پزشکی این روش را تایید نکرده است برای همین این ادعای آقای سرآشپز موجب واکنش هایی شده است.

 

مردی که با زل زدن به خورشید خود را درمان می کند!!

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی