نمناک اخباردانشگاه زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 93
کنکور 93 ، نتایج کنکور 93
کارنامه داوطلبان آزمون سراسری 93 امروز یکشنبه 12 مرداد از سوی سازمان سنجش منتشر شد و داوطلبین میتوانند از 15 مرداد ماه برای انتخاب رشته کنکور 93 اقدام کنند.
تاریخ انتشار : 12 مرداد 1393

داوطلبان از روز چهارشنبه 15 مردادماه می توانند نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام کنند، بطوری که از گروه های آزمایشی مجاز می توانند 150 کدرشته محل را انتخاب کنند. ضمن اینکه می توانند در این میان از بین کد رشته های محل بر اساس سوابق تحصیلی هم انتخاب انجام دهند.

غایبان در آزمون و کسانی که تاکنون ثبت نام نکرده اند نیز می توانند پس از اعلام شرایط انتخاب رشته 100 کد رشته محل را از میان کدرشته محل هایی که بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش دارند، انتخاب کنند.

برای تسهیل کسانی که دسترسی به سایت سنجش ندارند نیز دفترچه از طریق باجه های پستی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و داوطلبان از روز سه شنبه 13 مردادماه می توانند دفترچه ها را از باجه های پستی دریافت کنند.

براساس این گزارش، هر یک از داوطلبان حاضر در آزمون سراسری سال 93 می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد شدن به بخش مشاهده کارنامه نتایج اولیه را از طریق وارد کردن اطلاعات آزمونی، مشخصات فردی شامل نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد یا وارد کردن مشخصات کارت اعتباری ثبت نام شامل شماره پرونده، رمز ورود و شماره شناسنامه یا وارد کردن مشخصات ثبت نامی و مشخصات فردی شامل شماره پرونده، کد رهگیری، شماره شناسنامه نسبت به مشاهده و پرینت کارنامه خود اقدام کنند.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 93

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 93
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از سازمان سنجش - /م
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف