نمناک ورزشگوناگون گفته های پدر احسان حدادی درباره بازگشت پسرش
احسان حدادی ، حکم احسان حدادی
محمد حدادی پدر احسان حدادی موضوع مختومه اعلام شدن پرونده قضایی ملی پوش دوومیدانی کشورمان را تکذیب کرد و زمان بازگشت احسان را اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1395
بازدید : 2,545 نفر

واکنش پدر احسان حدادی به حواشی پسرش

حدادی که نایب قهرمان المپیک 2012 لندن است در رقابت های المپیک 2016 ریو یک ناکام مطلق بود و خیلی زود از گردونه رقابت ها حذف شد. او ورزشکار پرتاب دیسک پرتاب های بسیار ضعیفی داشت و نتوانست موفقیت دوره قبل را تکرار کند.

احسان حدادی

احسان حدادی به ایران برمیگردد

احسان حدادی ورزشکار دو و میدانی و پرتاب دیسک که در المپیک 2012 لندن مدال نقره بدست آورد بعد از ناکامی و حذف از المپیک ریو در حالی که همه منتظر او هستند هنوز به ایران برنگشته است.

 
با توجه به اینکه نزدیک به 20 روز از پایان مسابقات المپیک می گذرد هنوز احسان حدادی به کشور باز نگشته است بعضی، از اجرای قطعی حکم او خبر می دهند و بعضی هم مصر هستند که حدادی برای فرار از اجرای حکم دیگر به ایران برنمی گردد. با توجه به حد 100 شلاقی که برای او در نظر گرفته شده است.
 
شایعات درباره احسان حدادی
 
در چند روز اخیر شایعاتی هم مبنی بر "رضایت شاکی خصوصی مدال آور المپیکی" روی خروجی سایت چند تا از خبرگزاری ها قرار گرفت. خبری که به ماجرای پرونده قضایی احسان حدادی، تنها مدال آور دوومیدانی ایران در المپیک اشاره داشت و در بخشی از آن نوشته شده بود:در روزهای گذشته پدر این ورزشکار با مراجعه به مراجع قضایی اعلام کرد شاکی خصوصی او رضایت خود را از فرزندش اعلام کرده و مقرر شده بعد از دریافت مبلغی، رضایتش را جلب کند.
 
به هر حال پس از انتشار این خبر، با محمد حدادی، پدر احسان حدادی تماس گرفتیم تا از صحت و سقم این موضوع مطلع شویم که محمد حدادی با تکذیب این خبر تاکید کرد:چنین موضوعی به هیچ وجه صحت ندارد و هرکسی آن را مطرح کرده، مرتکب اشتباه شده است.
 
عمل جراحی احسان حدادی
 
وی درباره اینکه شنیده می شود حدادی شاید دیگر به ایران بازنگردد، پاسخ داد:پسرم صرفاً برای درمان آسیب دیدگی و عمل جراحی به آلمان سفر کرده است و هفته آینده به ایران برمی گردد و به تمام شایعات موجود اخیر که برای وی درست شده است خاتمه می دهد.

گفته های پدر احسان حدادی درباره بازگشت پسرش

گفته های پدر احسان حدادی درباره بازگشت پسرش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف