نمناک اخبارگوناگون زمان تحویل خودرو وام 25 میلیونی اعلام شد
خودرو وام 25 میلیونی ، خودرو وام 25 میلیونی
مطابق تعید خودروسازان به مشتریان قرار بود خودرو های وام 25 میلیونی تا زمان مقرر تحویل داده شود . با تامین اعتبار از سوی بانک مرکزی ف صدور فاکتورهای فروش خودرو اغاز خواهد شد.
تاریخ انتشار : 7 آذر 1394
بازدید : 17,503 نفر

آغاز تحویل خودرو وام 25 میلیونی

از امروز با توجه به تأمین اعتبار وام 25 میلیون تومانی خودرو از سوی بانک مرکزی تخصیص و صدور فاکتورهای فروش خودروهای مشتریان آغاز شده است. مطابق تعهد خودروسازان به مشتریان قرار بود خودروهای خریداری شده حداکثر تا یک ماه تحویل داده شوند اما خودروسازان با این بهانه که هنوز بانک مرکزی چک های آنها را وصول نکرده از فاکتور کردن خودروها علیرغم تمام تعهدات ممانعت می کردند.

سیدعلی اصغر میرمحمدصادقی با اشاره به اینکه بانک مرکزی در تأمین مالی 110 هزار دستگاه خودروی فروخته شده در وام 25 میلیون تومانی فروش خودرو مشکلی ندارد، اظهار داشت:بخشنامه ای به بانک های عامل ارسال کردیم تا آنها به محض دریافت مستندات و مدارک از شرکت های خودروساز نسبت به تقسیط اعتبار مطابق با توافقات اولیه اقدام کنند.

وی با بیان اینکه در توافق اولیه خودروسازان ملزم شده اند لیست فروش خود را به انضمام چک ظهر نویسی شده توسط نمایندگی های فروش به اضافه مشخصات خودرو را به بانک ها تحویل دهند، افزود:بانک های عامل نیز بعد از دریافت این مدارک و تأیید آنها نسبت به ارسال آنها به بانک مرکزی اقدام می کنند.

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه خودروسازان برخی موارد از جمله ظهرنویسی چک ها را رعایت نکرده اند، اضافه کرد:بانک مرکزی نیز در بخش های مختلف نسبت به اعطای این تسهیلات اقدام می نماید.

خودرو وام 25 میلیونی ، آغاز تحویل خودرو وام 25 میلیونی

زمان تحویل خودرو وام 25 میلیونی اعلام شد
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 101
برگرفته از فردا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 47 54
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف