محسن بنگر

زمان خداحافظی محسن بنگر از فوتبال

تاریخ انتشار : 3 دی 1394کد مطلب : 24568زمان مطالعه : 2 دقیقه
محسن بنگر مدافع تیم پرسپولیس از زمان خداحفظی اش از فوتبال خبر داده و اعلام کرد که می خواهد دستیار برانکو در ترکیب مربیگری این تیم باشد.

محسن بنگر و تمدید قراردادش با قرمزهای پایتخت

محسن بنگر مدافع با سابقه و متعصب تیم پرسپولیس که اخیرا تولد 37 سالگی خود را جشن گرفت زمان اتمام قراردادش با این تیم به اتمام رسیده و احتمالا تا یک سال دیگر در پرسپولیس بازی خواهد کرد. 
مربیان و مسئولان باشگاه پرسپولیس تهران به قدری از عملکرد رفتار حرفه ای محسن بنگر رضایت دارند که تصمیم گرفته اند یک فصل دیگر قرارداد این بازیکن را تمدید کنند.
در روزگاری که بازیکنان جوان تر اشباع شده و انگیزه ای برای تمرین کردن ندارند، محسن بنگر هر روز یک ساعت زودتر از سایرین سر تمرین حاضر می شود و دیرتر از همه هم تمرین را ترک می کند.

این در حالی است که معمولاً وقتی بازیکنی پا به سن می گذارد، انگیزه و شادابی لازم را ندارد و سعی می کند از تمرینات فراری باشد. در چنین شرایطی این مدافع جوان به خوبی و همان طور که در مصاحبه خود با خبرورزشی عنوان کرد، زندگی اش فوتبال است.

او می داند درآمدش از فوتبال است و سعی می کند با تمرینات اضافی و زندگی حرفه ای، دوران بازی خود را تمدید کند.
برانکو هم به شدت از بنگر راضی است و معتقد است حضور این بازیکن در ترکیب پرسپولیس می تواند از لحاظ روحی - روانی به سایر بازیکنان جوان کمک کند و حتی به تازگی از او خواسته است تا پشت ضربه پنالتی هم بایستد.

تمدید قرارداد محسن بنگر چیز غریبی هم نیست. لوکا تونی با 38 سال سن، دو سال بزرگتر از مدافع پرسپولیس است که در ورونا توپ می زند. دی ناتاله و فرانچسکو توتی با 40 سال سن در لیگ ایتالیا و تیم های آاس رم و اودینزه توپ می زنند.

بنگر در مصاحبه اخیر خود در مورد تمدید قراردادش گفت :امسال  که گذشت اما سال دیگر را هم صددرصد بازی می کنم و بعد برای آینده هم تصمیم می گیرم و می خواهم دستیار برانکو شوم.

اتفاقا با چند تا از دوستانم که در شمال هستند صحبت می کردم و آنها قرار است برای شرکت در کلاس مربیگری به تهران بیایند و شاید با آنها به کلاس مربیگری رفتم.


میروسلاو کلوزه 37 ساله هم چنین شرایطی در لاتزیو دارد و بر همین اساس محسن بنگر هم می تواند با همین توانایی در پرسپولیس و لیگ برتر توپ بزند.

در روز تولد محسن بنگر همه بازیکنان پرسپولیس از جمله طارمی به شدت کیک مالی شدند که این عکس از مهاجم پرسپولیس شکار شده و تصویری جالب ساخته است.

تولد محسن بنگر

جشن تولد محسن بنگر 

تولد محسن بنگر

مهدی طارمی در تولد محسن بنگر

زمان خداحافظی محسن بنگر از فوتبال

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
برگرفته از ارتش سرخ-/ف
برچسب :
نظرات
وبگردی