نمناک اخباراقتصاد زمان و میزان عیدی فرهنگیان در سال 94
عیدی فرهنگیان ، عیدی فرهنگیان 94
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از زمان و مبلغ عیدی فرهنگیان خبر داد. در ادامه جزئیات پرداخت عیدی فرهنگیان را مطالعه می فرمائید.
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1393

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز عیدی فرهنگیان همزمان با حقوق بهمن ماه آنها خبر داد.

سیدمحمد بطحائی درباره زمان واریز عیدی فرهنگیان اظهار کرد:واریز عیدی فرهنگیان همانند کارکنان دولت با حقوق بهمن ماه آنها واریز می شود و مبلغ آن 603 هزار و 500 تومان است.
بطحائی طی ابلاغ بخشنامه جزئیات پرداخت عیدی و مشمولان دریافت آن را اعلام کرد.
 
عیدی فرهنگیان
 
بر اساس مصوبه 93/11/18 هیات وزیران، پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) به میزان 6/135/111 ریال به کارمندان (رسمی، ثابت، پیمانی، خرید خدمت، قراردادی و موقت...) به نسبت خدمت تمام وقت با رعایت تبصره های 1و2 بند (1) و بند (3) مصوبه مذکور و سایر مقررات بلامانع است.
ضمنا دانشجویان متعهد خدمت (مشغول به تحصیل) به لحاظ عدم اشتغال بکار تمام وقت و مشمولان ماده 95 قانون مدیریت خدمات کشوری شامل مفاد مصوبه مذکور نخواهند بود.
در متن مصوبه هیات وزیران نیز آمده است که پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) موضوع این بند به کارکنان خرید خدمت، قراردادی و موقت، به نسبت خدمات تمام وقت آنان در سال 1393 خواهد بود. در هر حال میزان عیدی اینگونه افراد از 50 درصد رقم مذکور کمتر نخواهد بود. همچنین خدمت نیمه وقت بانوان از لحاظ اجرای این تصویب نامه، تمام وقت محسوب می شود و معلمان حق التدریس نیز نسبت به ساعات تدریس، مشمول این تصویب نامه خواهند بود.

عیدی فرهنگیان ، زمان و میزان عیدی فرهنگیان در سال 94

زمان و میزان عیدی فرهنگیان در سال 94
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 33
برگرفته از ایسنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 26 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف