نمناک اخباراقتصاد زمان واریز یارانه نقدی و سری جدید حذف یارانه بگیران
یارانه نقدی ، یارانه
با توجه به اینکه تنها یک هفته به زمان واریز یارانه نقدی باقی مانده، برخی سرپرستان خانوار باید در انتظار دریافت پیامک برای حذف از لیست دریافت یارانه باشند.
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1395

جزئیات پرداخت یارانه نقدی و حذف شدگان جدید

با شروع برنامه جدید وزارت رفاه برای حذف سری جدیدی از لیست یارانه نگرانی افراد در پایان هر ماه افزایش می یابد ولی برنامه جدید این سازمان در جهت اطلاع قبلی به سرپرستان خانوار برای حذف شدن از لیست یارانه نقدی نگرانی ها را تا حد زیادی کاهش داده است.

این در حالی است که برای بسیاری از افرادی که در ماه های گذشته از لیست دریافت یارانه حذف شده اند از پیامک سازمان هدفمندی یارانه ها خبری نبوده و این افراد بدون اطلاع از لیست حذف شده اند و بسیاری از این افراد نیز جز اقشار پردرآمد جامعه نیستند و اعتراض آن ها نیز پس از حفظ شدن از لیست یارانه ها نیز راه به جایی نبرده است.

دریافت پیامک حذف یارانه نقدی در سری جدید

با این وجود سازمان هدفمندی یارانه اعلام کرده تمامی افرادی که بعد از شهریورماه از لیست دریافت حذف شده اند پیامک دریافت کرده اند و افرادی که نسبت به حذف شدن از لیست دریافت یارانه نقدی اعتراض دارند مربوط به ماه های قبل از شهریور بوده و پس از آن برای تمامی حذف شدگان پیامک ارسال شده است.

علاوه بر این افرادی که به حذف یارانه خود معترضند می توانند با مراجعه به سامانه www.yaraneh10.ir نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند.

از سال گذشته تا کنون یارانه یک میلیون و 200 هزار خانوار معادل حدود 4 میلیون نفر قطع شده و از این تعداد 400 هزار خانوار نسبت به حذف یارانه خود در سامانه اعتراض شان را ثبت کرده اند.

یارانه نقدی

حذف شدگان یارانه نقدی با پیامک مطلع میشوند

همچنین اطلاعات به دست آمده نشان می دهد 70 درصد خانوارهای معترض پس از تماس کارشناسان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با آنها، دلایل حذف یارانه نقدی خود را پذیرفته اند و 30 درصد از این خانوارها پس از تماس کارشناسان این وزارتخانه و اعلام دلایل حذف، همچنان به حذف یارانه نقدی خود معترض هستند.

نکته قابل اینجاست که سازمان هدفمندی پرداخت یارانه های معوق خانوارهایی که به اشتباه یارانه آن ها قطع شده امکان پذیر ندانست و یارانه معوقی نیز پزداخت نخواهد شد.

پیش بینی می شود هفتاد و دومین مرحله یارانه نقدی مربوط به بهمن ماه 95 به ازاء هر نفر 45 هزار و 500 تومان، ساعت 24:00 روز سه شنبه مورخ 1395.11.26 به حساب سرپرستان محترم خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.

مبلغ یارانه نقدی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند ماه های گذشته 45 هزار و 500 تومان است.

باید منتظرماند و دید با وجود اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها مبنی بر ارسال پیامک برای حذف سرپرستان خانوار از لیست دریافت یارانه چه کسانی اینماه بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد و به شمار حذف شدگان اضافه می شوند.

زمان واریز یارانه نقدی و سری جدید حذف یارانه بگیران

برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف