نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون زمان پخش سرزمین کهن مشخص نیست
سرزمین کهن ، پخش سرزمین کهن
حسین محجوب بازیگر سریال سرزمین کهن درباره زمان پخش مجدد این سریال گفت: هیچ کدام از عوامل از زمان پخش این سریال اطلاعی ندارند.
تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1396
بازدید : 1,709 نفر

هیچ کس از زمان پخش سرزمین کهن اطلاع ندارد

سریال سرزمین کهن ساخته کمال تبریزی به بررسی تاریخ سیاسی- اجتماعی ایران از سال 1320 تا پیروزی انقلاب اسلامی در بستر زندگی یک پسربچه میپردازد در بخش هایی دچار مشکل شد و در پخش با وقفه مواجه شد . طبق گفته بازیگر این سریال هیچکس از زمان پخش مجدد این سریال اطلاعی ندارد.

بازیگر سریال تلویزیونی "سرزمین کهن" با اشاره به اینکه هیچ کس از زمان پخش این اثر اطلاعی ندارد، از خوشایند نبودن فیلمنامه ها در شرایط کنونی سخن گفت.
حسین محجوب بازیگر سریال تلویزیونی "سرزمین کهن" گفت:ایفای نقش بنده در سریال "سرزمین کهن" به پایان رسیده و فکر می کنم بازی دیگر هنرمندان نیز تمام شده باشد.

وی ادامه داد:تولید "سرزمین کهن" 8 سال طول کشید و من در بخش های پایانی این سریال حضور پیدا کردم.

زمان پخش سریال سرزمین کهن نامشخص است

بازیگر سریال "کوچک جنگلی" تصریح کرد:هیچ کدام از عوامل از زمان پخش این سریال اطلاعی ندارند.

وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد:حضور در سریال تلویزیونی "سرزمین کهن" برایم تجربه ای جذاب بود چرا که اگر جذابیت نداشت، ایفای نقش در این اثر را نمی پذیرفتم.

سرزمین کهن

حسین محجوب بازیگر سریال سرزمین کهن

بازیگر سریال تلویزیونی "زمانه" توضیح داد:هم اکنون نمی توان درباره استقبال مخاطبان از "سرزمین کهن" پیش بینی ارائه داد، اما امیدوارم که کار شسته و رفته ای از آب درآید و موجبات خوشایندی را برای بیننده ها فراهم کند.

وی یادآور شد:قرار است فیلم سینمایی " خی بولا" برای جشنواره ونیز یا جشنواره های دیگر اکران شود، اما هنوز نتیجه این موضوع مشخص نشده است.

محجوب همچنین گفت:فیلمنامه "خی بولا" توسط گئورگی اواشویلی کارگردان گرجستانی برای من ارسال شد و پس از آن با توافق صورت گرفته، به ایفای نقش در این اثر پرداختم.

وی تصریح کرد:در این فیلم نقش رئیس جمهور گرجستان پس از فروپاشی شوروی سابق را ایفا می کنم و به جز من تمامی بازیگران حاضر در این فیلم گرجی هستند.

بازیگر سریال "صاحبدلان" اظهارکرد:در این فیلم به زبان گرجی بازی کرده ام و خدا را شکر هیچ مشکلی از این لحاظ وجود نداشت. این فیلم خارجی است و در خارج از کشور اکران می شود هر چند ممکن است بعد ها به این نتیجه برسم که این فیلم را در داخل هم اکران کنم، اما به طور طبیعی ابتدا در خارج از ایران نمایش داده می شود.

سرزمین کهن

شبنم قلی خانی بازیگر سریال سرزمین کهن

وی یادآور شد:فیلم سینمایی "کاکا" که مربوط به دو سال قبل است، هم اکنون در انتظار دریافت مجوز از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد برای اکران است و امیدوارم زودتر مجوز آن صادر شود.

این بازیگر عرصه تلویزیون و سینما خاطرنشان کرد:هم اکنون مشغول کار دیگری نیستم چرا که فیلمنامه هایی که تاکنون خوانده ام، برایم خوشایند نبوده است.

زمان پخش سریال سرزمین کهن مشخص نیست

زمان پخش سرزمین کهن مشخص نیست
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف