نمناک اخباراقتصاد زمان واریز یارانه نقدی بهمن 1394
یارانه بهمن 94 ، یارانه نقدی
یارانه بهمن 1394 شصتمین یارانه نقدی از آذر ماه 1389 تا کنون می باشد که به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومان به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. در ادامه جزئیات زمان واریز و برداشت یارانه نقدی بهمن ماه 94 را ملاحظه می کنید.
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1394

زمان واریز یارانه نقدی بهمن 94

یارانه بهمن ماه شصتمین یارانه نقدی است که از آذرماه سال 1389 تاکنون یعنی زمان اجرای قانون هدفمندی یارانه ها به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

یارانه نقدی بهمن ماه ساعت 24 دوشنبه همزمان با 26 بهمن ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. 

اسکناس

یارانه نقدی در طول بیش از پنج سال گذشته از نظر مقداری هیچ تغییری نکرده و همان 45 هزار و 500 تومان خواهد بود. این در حالی است که به گفته نوبخت - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی – هنوز در مورد تبصره هدفمندی یارانه ها در بودجه سال آینده تصمیمی گرفته نشده، اما رقم پرداختی فعلا در همان 45 هزار و 500 قبلی باقی خواهد ماند. 

 با این وجود در این مدت تغییرات در تعداد یارانه بگیران ایجاد شده و با تاکید قانون بودجه سال گذشته و سال جاری، از ابتدای امسال غربالگری و حذف یارانه بگیران پردرآمد رسما از سوی وزارت "تعاون، کار و رفاه اجتماعی" کلید خورده است.

 گرچه آمار حذف یارانه بگیران مدتی است که به روزرسانی نشده، اما آخرین آماری که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیش از یکماه پیش اعلام کرد حاکی از حذف بیش از سه میلیون نفر از یارانه بگیران از لیست سازمان هدفمندی یارانه ها بوده و در این مدت مبلغی به حساب سرپرستان این خانوارها واریز نشده است. 

با این وجود افراد حذف شده حدود دو ماه فرصت دارند که با مراجعه به سامانه yaranah10.ir ضمن اطلاع از حذف و علت آن در صورت وجود اعتراض موضوع را ثبت کنند.

یارانه بهمن 94 ، زمان دقیق واریز و برداشت و مبلغ یارانه نقدی بهمن 94

زمان واریز یارانه نقدی بهمن 1394
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 262
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 218 44
نظر کاربران
 H

H

هردفه دوروز دسرتر ریحتن تا رسیدیم سر ماه یکماهو بالا کشیدن رفت

پاسخ دادن 65 2
سینا

سینا

خبرنداری ی ماه حقوق هم ندادن

پاسخ دادن 0 0
فتحی

فتحی

تورو خدا یارانه رابیشترش کنید

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف