نمناک سبک زندگیروابط عاطفی زنان این مردان را بیشتر دوست دارند
ازدواج ، مردان باهوش
زمانی که قصد ازدواج دارید و یا حتی بعد از ازدواج برای جلب رضایت همسرتان باید بدانید که خواسته ی واقعی یک زن و ویژگی های مرد مورد علاقه زنان کدامند که با توجه به آن پیش بروید.
بازدید : 129,598 نفر

ویژگی های مردان که زنان را عاشق خود می کنند

 
اگر از یک زن این را بپرسید که توقع واقعی تو از مرد زندگی ات چیست و تعریف تو از یک مرد کامل چیست حتما در پاسخ خواهید شنید..
مردها با یکدیگر متفاوتند همانطور که زنان با یکدیگر یکسان نیستند. مردها با چشمانشان عاشق می شوند و زنان با گوش هایشان یعنی مردان آنچه را که می بینند و زنان آنچه را که می شنوند را راهی برای آغاز عشق خود استفاده یم کنند. در این بخش در مورد خواسته های واقعی یک زن برای علاقه مند شدن به یک مرد و پذیرفتن او به عنوان همسرش صحبت خواهیم کرد.
 
زنان مردانی با این ویژگی ها را دوست دارند:
 
1- مهربان 
زنان مردان مهربان را به عنوان بهترین دوست برای خود در نظر می گیرند و در ذهن خود مردان مهربان را همراه خوب زندگی شان می دانند.
 
2-باهوش ! باهوش ! باهوش
مردان باهوش توجه زنان را بسیار به خود جلب می کنند. هرگز زنان نمی توانند به مردانی که از هوش خود استفاده نمی کنند اعتماد کنند.
 
3-شنونده خوب
زنان همیشه به دنبال یک شنونده خوب برای گوش دادن به حرفهایشان هستند که اگر مردی این خصلت خود را ثابت کند حتما همسر آینده او از زندگی در کنار او لذت خواهد برد.
 
مردان خوب

خصوصیات مهم مردان برای زنان 

 
زنان مردانی را که اعتماد به نفس دارند را دوست دارند چرا که مردی که از خود مطمئن باشد برای یک زن قابل اطمینان تر و تکیه گاهی خوب به شمار می رود.
 
5-تعادل
مردانی که تعادل رفتاری دارند بیشتر مورد توجه زنان قرار می گیرند
 
 
3-طبع طنز
مردانی که خندان و شاد هستند و البته با حرفهای مناسب و طنز خود دیگران را به خنده می اندازند جای بیشتری در قلب زنان خواهند داشت.
 
 
7- قدردان بودن
زنان به لطف ها و محبت هایی که در حق دیگران انجام می دهند با یک دید کاملا متفاوت با مردان نگاه می کنند و تشکر را لازمه محبت های خود می دانند و اگر مردی این را درک نکند در ذهن شان ..
 

زنان این مردان را بیشتر دوست دارند

زنان این مردان را بیشتر دوست دارند
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 826
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 730 96
نظر کاربران
مریم

مریم

سلام به نظرم اول با ایمان و خداترس باشه ،چون در این صورت میتونه هر خصوصیت خوب رو در خودش داشته باشه

پاسخ دادن 39 16
کریم

کریم

مهربون مثل خودم باشه

پاسخ دادن 11 9
حنا

حنا

به نظر من مهربانی شرط اوله

پاسخ دادن 15 4
محمد

محمد

ب نظرم باید با ایمان باشه و متعهد

پاسخ دادن 10 5
ناشناس

ناشناس

بنظر من همش حرف مفته...نه دخترا و نه پسرا انقدر بزرگ نشدن که بدونن تو زندگی چی اصله چه فرعه! متاسفانه همه قبل از ازدواج فقط حرف میزنند و بعد از ازدواج هاشا میکنند چه دختر و چه پسر...من انقد دوروبرم زندگیهای پوشالی دیدم که نه تنها رغبتی میکنم که به ازدواج فکر کنم بلکه حالم از هرچی ارتباط کشکیه به هم میخوره....بنظرم مجردی بهتر از اینه که خودمونو بدبخت کنیم!

پاسخ دادن 26 19
قاسم

قاسم

مردبایداول مهربان وساده زندگی کنه

پاسخ دادن 3 3
رضا

رضا

حرفهایی که عزیزان گفتندهمش بر میگرده به ما.افکار ما.ودوروبرمون وهیچ کدام دنبال این نیستیم که ببینیم افراد موفق چگونه بوده اندو انسانیت به ما چه درسی می دهدمثلا فردی مهربان است ولی به خانواده اش خرجی نمی دهدفردی ظاهر با ایمانی داردولی گرگ است

پاسخ دادن 11 5
رضا

رضا

مردمیبایست کلمه مردانگی رابا خودداشته باشد ازجان ودل خودرا وقف خانواده کنه نه فقط زنش بلکه همه اورا دوست خواهند داشت یک نکته خدمت دوستان زندگی برپایه گدشت میگزرد چون چه مرد چه زن کم وکاستی دارند ولی باپوشش دادن ازخطاها زندگی خوب پیش میرود

پاسخ دادن 4 3
فرهاد

فرهاد

به نظرم علاوه برمهربون بودن کاری بودن وحس مسئولیت پذیری وصادق بودن وسالم بودن چه ازنظراخلاقی چه ازنظرجسمانی وغیرت داشتن نسبت به زن وزندگی ومرتب ومنظم بودن خیلی مهمه

پاسخ دادن 0 2
ناشناس

ناشناس

به نظرمن چون هم زن وهم مردهردوکم وکاستی دارن بایدپوشاننده عیب هم باشن وازسرخطای هم بادلسوزی وفداکاری بگذرن یابه عبارتی زن وشوهربایدلباس هم باشندوگرنه همین میشه که داریدمیبینید امشب ازدواج فرداصب طلاق

پاسخ دادن 0 0
امیر

امیر

به نظرمن برای ازدواج شخصیت خیلی مهمه که هردوطرف همدیگرخوب درک کنن وخودراکاملا ازحاشیه دورسازن وبرای اطرافیان احترام بزارن ولی بیشترین اهمیت به همدیگربدهندزندگی خوبی خواهندداشت

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف