برو به :
نمناک سبک زندگیروابط عاطفی زنان این مردان را بیشتر دوست دارند
ازدواج ، مردان باهوش
زمانی که قصد ازدواج دارید و یا حتی بعد از ازدواج برای جلب رضایت همسرتان باید بدانید که خواسته ی واقعی یک زن و ویژگی های مرد مورد علاقه زنان کدامند که با توجه به آن پیش بروید.
بازدید : 79,579 نفر

ویژگی های مردان که زنان را عاشق خود می کنند

 
اگر از یک زن این را بپرسید که توقع واقعی تو از مرد زندگی ات چیست و تعریف تو از یک مرد کامل چیست حتما در پاسخ خواهید شنید..
مردها با یکدیگر متفاوتند همانطور که زنان با یکدیگر یکسان نیستند. مردها با چشمانشان عاشق می شوند و زنان با گوش هایشان یعنی مردان آنچه را که می بینند و زنان آنچه را که می شنوند را راهی برای آغاز عشق خود استفاده یم کنند. در این بخش در مورد خواسته های واقعی یک زن برای علاقه مند شدن به یک مرد و پذیرفتن او به عنوان همسرش صحبت خواهیم کرد.
 
زنان مردانی با این ویژگی ها را دوست دارند:
 
1- مهربان 
زنان مردان مهربان را به عنوان بهترین دوست برای خود در نظر می گیرند و در ذهن خود مردان مهربان را همراه خوب زندگی شان می دانند.
 
2-باهوش ! باهوش ! باهوش
مردان باهوش توجه زنان را بسیار به خود جلب می کنند. هرگز زنان نمی توانند به مردانی که از هوش خود استفاده نمی کنند اعتماد کنند.
 
3-شنونده خوب
زنان همیشه به دنبال یک شنونده خوب برای گوش دادن به حرفهایشان هستند که اگر مردی این خصلت خود را ثابت کند حتما همسر آینده او از زندگی در کنار او لذت خواهد برد.
 
مردان خوب

خصوصیات مهم مردان برای زنان 

 
زنان مردانی را که اعتماد به نفس دارند را دوست دارند چرا که مردی که از خود مطمئن باشد برای یک زن قابل اطمینان تر و تکیه گاهی خوب به شمار می رود.
 
5-تعادل
مردانی که تعادل رفتاری دارند بیشتر مورد توجه زنان قرار می گیرند
 
 
3-طبع طنز
مردانی که خندان و شاد هستند و البته با حرفهای مناسب و طنز خود دیگران را به خنده می اندازند جای بیشتری در قلب زنان خواهند داشت.
 
 
7- قدردان بودن
زنان به لطف ها و محبت هایی که در حق دیگران انجام می دهند با یک دید کاملا متفاوت با مردان نگاه می کنند و تشکر را لازمه محبت های خود می دانند و اگر مردی این را درک نکند در ذهن شان ..
 

زنان این مردان را بیشتر دوست دارند

4.5677
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 611 66
نظر کاربران
مریم

مریم

سلام به نظرم اول با ایمان و خداترس باشه ،چون در این صورت میتونه هر خصوصیت خوب رو در خودش داشته باشه

پاسخ دادن 6 1
حنا

حنا

به نظر من مهربانی شرط اوله

پاسخ دادن 6 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف