نمناک اخبارورزشی حضور زنان در بازی والیبال ایران و آمریکا ممنوع شد!
والیبال ، مسابقه والیبال
حضور زنان در مسابقه والیبال به عنوان تماشاگر ممنوع شد. یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال این خبر را تایید کرد و گفت که ورود تماشاگران خانم به سالن 12 هزار نفری آزادی در طول مسابقات لیگ جهانی ممنوع شد.
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1394
بازدید : 18,504 نفر

 ورود کلیه تماشاگران خانم به سالن 12 هزار نفری آزادی در طول مسابقات لیگ جهانی ممنوع شد. یک منبع آگاه در فدراسیون والیبال ضمن تایید این خبر، اعلام کرد که تمهیدات ویژه ای برای رفت و آمد و خدمات رفاهی تماشاگران در نظر گرفته شده است و بلیت های مسابقات والیبال ایران و آمریکا نیز از طریق اینترنت به فروش رسیده است.

پیش از این گفته شده بود فدراسیون والیبال تدبیری برای ورود تعداد مشخصی از تماشاگران خانم با کارت شناسایی مخصوص اتخاذ کرده است، اما این موضوع با واکنش تندی از سوی برخی جریانات همراه شد به طوری که روز گذشته (سه شنبه) در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهدای غواص برخی با در دست داشتن پلاکاردهایی از مردم برای تجمع در مقابل درب وزارت ورزش و جوانان و اعتراض نسبت به حضور بانوان در مسابقات دعوت کردند.

البته فدراسیون والیبال روز گذشته اعلام کرده بود که خرید بلیت برای خانم ها دیگر امکان پذیر نیست.

این در حالی است که ناظران فدراسیون جهانی والیبال حساسیت ویژه ای روی حضور خانواده ها در مسابقات لیگ جهانی والیبال دارند.

فدراسیون جهانی والیبال با تک جنسیتی شدن محیط های ورزشی به شدت مخالف است و مسئولان بلند پایه این فدراسیون قبلا متذکر شده بودند که در صورت تک جنسیتی شدن سالن های والیبال در ایران و ممانعت از ورود خانم ها به ورزشگاه، ایران از میزبانی در سطح یک لیگ والیبال محروم خواهد شد.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت 21 روزهای 29 و 31 خرداد ماه (جمعه و یکشنبه) میزبان تیم ملی والیبال آمریکا خواهد 

حضور زنان در بازی والیبال ایران و آمریکا ممنوع شد!

حضور زنان در بازی والیبال ایران و آمریکا ممنوع شد!
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 340
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 226 114
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف