نمناک سبک زندگیموفقیت زنان در چه زمینه هایی توانایی بیشتر از مردان دارند؟
زنان ، برتری زنان به مردان
آیا می دانید زنان در برخی از زمینه ها از مردان موفق تر عمل می کنند؟ آیا می دانید این موفقیت در چه زمینه هایی می باشد؟ پاسخ سوالات خود را در این بخش از نمناک بیابید.

آشنایی با زمینه های برتری زنان به مردان

بسیاری از مردان همیشه به این فکر می کنند که در بسیاری از زمینه ها از زنان برترند اما زنان مهارت های فوق العاده ایی دارند که باعث می شوددر بسیاری از کارها از مردان پیشی گرفته و همیشه در صدر باشند اگر می خواهید بدانید در چه زمینه هایی زنان برتر از مردان عمل می کنند این مقاله را مطالعه فرمایید.

10زمینه که زنان به مردان برتری دارند چیست؟

 تنبلی مردها و یا تکیه کردنشان به قدرت فیزیکیشان باعث این موضوع شد نمی دانیم ولی بر اساس تحقیقات مختلفی که انجام شده است نشان می دهد زنها به مردها در این 10 زمینه ارجحیت و برتری دارند.

1 – پس انداز کردن
در مورد پس انداز کردن زنان حرف اول را می زنند. بر اساس تحقیقات انجام شده زنان نسبت به مردان 18درصد بیشتر و بهتر پس انداز می کنند و این نشان می دهد که زنان در هنگام پس انداز بیشتر فکر کرده و اهداف آن ها دراز مدت تر است.

2 – ترافیک
رانندگیشان با حوصله تر و درصد تصادفات مرگبار مردها نسبت به زنان 77 درصد است.

3 – راحتی و آرامش
مشکلاتشان را به راحتی می گویند و راه حل پیدا می کنند.
بر روی 2000 نفر این آزمایش و تحقیق انجام شد و به این نتیجه رسیده شد که زنان نسبت به مردان راحتتر مشکلاتشان را به دوستانشان می گویند و از مشکلاتشان حرف می زنند.در این تحقیق 53 درصد زنان مشکلاتشان را با دوستانشان در میان گذاشته و حل کردند در حای که فقط 29 درصد مردان از مشکلاتشان حرف زدند.

4 – دنیای کار
کار درستی انتخاب می کنند و بیکار نمی مانند . طبق تحقیقاتیکه در امریکا انجام شده است از سال 2007 به بعد 80 درصد نفراتی که از کار بیکار شده اند مردان هستند.


زنان

مدیریت صحیح یکی از برتری های زنان نسبت به مردان

5 – مدیریت
درست است که این موضوع نیاز به بحث بیشتری دارد ولی اکثرا چون زنها بهتر فکر میکنند و راحتتر راه حل پیدا میکنند مدیریتان نیز بهتر بوده است.

6 – زیبایی
تحقیقات نشان می دهد که زن ها روز به روز و نسل به نسل زیباتر می شوند در حالی که مردان از لحاظ زیبایی ثابت مانده اند. زنان زیبا فرزندان زیبا به دنیا می اورند.و اکثرا اولین فرزند زنان زیبا نیز دختر می شود که خود این دختران نیز از مادر خود زیباترند.

7 – تحصیلات
تحقیقات نشان می دهد که زنان از مردان خیلی زودتر از دانشگاه فارغ التحصیل می شوند و این در حالیست که این فاکتور نیز باید در نظر گرفته شود که بعضی مردان هنگام تحصیل نیز شاغلند.

8 – تغذیه
غذاهای سالمی را نسبیت به مردان انتخاب می کنند. تحقیقات نشان می دهد که زنان نسبیت به مردان به خورد و خوراک خود اهمیت بیشتری می دهند. زمانی که مردان پیتزا و گوشت قرمز را ترجیح می دهند زنان بشقاب سبزی و میوه را ترجیح می دهند.
 
زنان

حافظه بهتر یکی از برتری های زنان نسبت به مردان

9 – سلامتی
سیستم ایمنی بدن زنان نسبت به مردان قویتر بوده و خیلی کمر از مردان مریض می شوند چرا که استروژن یک سلاح برای زنان می باشد.

10 – طول زندگی
زنان نسبت به مردان عمر بیشتری دارند.85 درصد زنانی که سن بالای 100 سال دارند زنان می باشد. متوسط عمر زنان نسبت به مردان 5 تا 10 سال بیشتر می باشد.
 
حافظه ی بهتر
2 مطالعه جدید اثبات کردند که زنان 5 درصد بیشتر از مردان قدرت به خاطر سپاری کلمات و چهره ها را دارند. همینطور تحقیقات انجام شده در سال 2008 که در سوئد انجام شد، نشان داد که زنان قدرت بیشتری در حفظ کلمات، اشیا و تصاویر در ذهنشان دارند.
گویندگی اخبار
محققان سوییسی بر این باورند که اخباری که توسط گویندگان زن گفته می شوند، اعتبار بیشتری را نزد بینندگان به نسبت اخبار گفته شده توسط مردان کسب می کنند

زنان در چه زمینه هایی توانایی بیشتر از مردان دارند؟

زنان در چه زمینه هایی توانایی بیشتر از مردان دارند؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از بیر کلیک _ مشرق نیوز / ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف