نمناک اخبارسیاست تعداد “زندانیان ایرانی در آمریکا”
زندانیان ایرانی در آمریکا ، ایرانیان زندانی در آمریکا
حسن قشقاوی شایعات در خصوص تبادل زندانیان ایران و آمریکا را رد کرد و تعداد زندانیان ایرانی غیرسیاسی در زندان های آمریکا را 60 نفر اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 3 شهریور 1394

زندانیان ایرانی در آمریکا

معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزیر امور خارجه ضمن رد شایعات مطرح شده در خصوص تبادل زندانیان ایران و آمریکا گفت:امیدواریم هرچه زودتر شرایط آزادی 19 ایرانی زندانی مرتبط با تحریم ها در آمریکا فراهم شود.

حسن قشقاوی

حسن قشقاوی روز سهشنبه در حاشیه آیین ترحیم برادر قائم مقام وزیر امور خارجه در مسجد جامع شهرک غرب در جمع خبرنگاران افزود:علاوه بر این تعداد حدود 60 ایرانی نیز به دلیل دیگر جرائم (غیرسیاسی) در زندان های آمریکا به سر می برند.

وی ضمن رد موضوع تبادل جیسون رضائیان خبرنگار واشنگتن پست با ایرانیان زندانی در آمریکا گفت:هیچ بحثی در مورد تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا مطرح نیست.

معاون وزیر امور خارجه در ادامه با اشاره به افزایش قابل توجه صدور ویزا برای ایرانیان گفت:این امر نشان دهنده افزایش اعتبار گذرنامه ایرانی بر اساسسیاست هایمؤثر و منطقی دولت در عرصه سیاست خارجی است.

تعداد زندانیان ایرانی در آمریکا

تعداد “زندانیان ایرانی در آمریکا”
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 6
برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف