نمناک اخبارسیاست داعش لیونل مسی 3 ساله را زندانی کرد + تصاویر
زندانی داعش ، پسر هم نام مسی در عراق
شاید کوچکترین زندانی داعش لیونل مسی 3 ساله بود که به همراه مادر و خواهرش در غیاب پدرشان از خانه ربوده شدند.
تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1396

داعش پسر بچه هم نام لیونل مسی را زندانی کرد

نیروهای گروهک تروریستی داعش پسربچه 3 ساله ای را که پدرش به دلیل علاقه به فوتبالیست مشهور نام لیونل مسی را برای او انتخاب کرده بود بازداشت و زندانی کردند.

پسر بچه کرد ایزدی زمانی که توسط نیروهای تروریست داعش بازداشت و زندانی شود تنها 3 سال داشت.خانواده این پسر جزو پناهندگان عراق 2 سال از دیدن لیونل مسی خانواده شان محروم بودند.

زندانی داعش

پسربچه ای که به دلیل نام لیونل مسی 2 سال زندانی داعش شد

پدر خانواده می گوید:

به دلیل علاقه ای که به فوتبالیست مشهور آرژانتینی داشتم نام پسرم را لیونل مسی انتخاب کرده بودم که وقتی نیروهای داعش متوجه شدند یک روز در غیاب من به خانه ام حمله ور شده و پسرم را به همراه همسر و دخترم با خود بردند.

پس از چند روز به من اطلاعات دادند که با گرفتن خونبهای پسر همسر و دخترم آنها را آزاد خواهند کرد اما به دلیل وضعیت نامناسب مالی توان پرداخت مبلغ راه نداشتم به همین دلیل دو سال پسرم زندانی نیروهای تروریستی داعش بود.

بعد از آزادی پسر کوچکم از دست داعش تاثیرات منفی بودن در آن فضا را به خوبی در عموم می بینم چند حرفی و علاقه شدید به او به تو بند و بازی هایی که پر از خشونت و کشتار است

زندانی داعش

 

 

داعش لیونل مسی 3 ساله را زندانی کرد + تصاویر

داعش لیونل مسی 3 ساله را زندانی کرد + تصاویر
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 28
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف