نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون زندانی های مسعود ده نمکی پروانه نمایش گرفت
زندانی های مسعود ده نمکی ، ساخت زندانی های مسعود ده نمکی
مسعود ده نمکی با انتشار پستی در اینستاگرامش به صورت رسمی، دریافت پروانه ساخت و آغاز تولید فیلم سینمایی زندانی ها را اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 13 آذر 1396

صدور پروانه ساخت زندانی های مسعود ده نمکی

مسعود ده نمکی را همه ما با فیلم سینمایی اخراجی ها می شناسیم . این کارگردان سرشناس کشورمان تازه ترین اثر سینمایی را با عنوان زندانی ها جلوی دوربین می برد.

زندانی های مسعود ده نمکی

زندانی های مسعود ده نمکی پروانه ساخت گرفت

مسعود ده نمکی با انتشار عکس زیر نوشت:زندانی ها پروانه ساخت گرفت تا رسماً وارد چرخه تولید شود. برخلاف اخبار منتشر شده زندانی ها فیلمی سیاسی و یا تاریخی نیست و موضوع آن اخلاقی معنوی و اجتماعی است. انشالله در یادداشتهای روزانه جزییات بیشتری خواهم نوشت. دعا کنید تا می شود بتوانیم فیلم را در سکوت و بدون حاشیه به پایان برسانیم.

مسعود ده نمکی

مسعود ده نمکی با زندانی ها می آید

پیش از این قرار بود که مسعود ده نمکی کارگردان سینمای کشورمان که آثاری چون اخراجی ها ، معراجی ها و رسوایی را در کارنامه هنری خود دارد فیلم جدیدش را براساس زندگی نامه طیب حاج رضایی، حرّ انقلاب بسازد اما این امر به دلیل ایجاد مشکلاتی میسر نشد و زندانی ها جدیدترین ساخته مسعود ده نمکی است که به تازگی پروانه ساخت دریافت کرد.

اخراجی ها ، معراجی ها و رسوایی از جمله فیلم های مسعود ده نمکی هستند که در زمان اکران پرفروش ترین فیلم های گیشه سینماها بودند.

زندانی های مسعود ده نمکی پروانه نمایش گرفت

زندانی های مسعود ده نمکی پروانه نمایش گرفت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از صفحه شخصی مسعود ده نمکی / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف