نمناک سرگرمیگوناگون زنده به گور کردن نوزاد 20 روزه ! + تصاویر
والدین نوزاد دختر بیگناهی که تنها 20 روز از به دنیا آمدنش می گذشت بعد از مشورت با چندتن از اقوامشان اقدام به زنده به گور کردن نوزادشان کردند.

زنده به گور شدن نوزاد توسط والدینش

جمعی از اهالی روستایی واقع در شمال هندوستان متوجه تصمیم شوم زن و مرد جوانی شدند که 20 روز پیش فرزندشان متولد شده بود و به موقع جان نوزاد بیگناه را نجات دادند.

طبق آنچه در این بخش از سرگرمی نمناک می خوانید ماجرا از این قرار بود که یکی از اهالی از جایی خارج از روستا در حال عبور بود که صدایی شبیه صدای گریه ی ضعیف نوزاد شنید و به سمت صدا رفت و متوجه شد که محل صدا زیر زمین است برای همین شروع به کندن زمین کرد تا در کمال تعجب نوزاد زنده به گور شده را پیدا کرد و سریع چندتن از اهالی روستا را خبر کرد تا شاهد ماجرا باشند.

زنده به گور شدن نوزاد

زنده به گور شدن نوزاد 

یکی از اهالی گفت که والدین این نوزاد دختر که تنها 20 روز سن داشت به دلیل اینکه تصور می کردند نوزادشان جن زده است و به تسخیر ارواح در آمده است او را زنده به گور کردند تا از بلاها در امان بمانند.

طبق گزارشات پدر 30 ساله این نوزاد و مادر 28 ساله اش با نظر دوتن از اقوامشان به چنین عقیده ای یعنی تسخیر شده بودن نوزادشان رسیدند و دست به زنده به گور کردن او کردند.

نوزاد 20 روزه ای که زنده به گور شد

زنده به گور شدن نوزادی توسط والدینش 

با فاش شدن این اقدام بیرحمانه پلیس تحقیقات و اقدامات خود را آغاز کرد و توانست پدر نوزاد را دستگیر کند اما مادر نوزاد متواری است و هنوز بازداشت نشده است.

 

زنده به گور شدن نوزاد 20 روزه به دلیلی عجیب ! + تصاویر

زنده به گور کردن نوزاد 20 روزه ! + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف