نمناک اخبارحوادث راز زنده زنده سوختن 5 عضو یک خانواده در آتش خشم پسر
قتل ، قتل اعضای خانواده
5 عضو خانواده ای در خیابان زینتی محله ی پیروزی در آتش سوختند و کشته شدند. تحقیقات نیروهای پلیس و آتش نشانی دلیل این آتش سوزی را انفجار چاز مشخص کرد که توسط پسری جوان اتفاق افتاده است.
تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1394

پسر خانواده در بازپرسی گفت که مادرش شب قبل از انفجار در مورد تهدید مردی به نام اکبر مظنون به سوزاندن و به اتش کشیدن خانه شان با او صحبت کرده بود.

راز آتش سوزی عمدی در خیابان پیروزی که 5 عضو خانواده ای را به کام مرگ کشانده بود، با گزارش کارشناس آتش نشانی فاش شد.

24 بهمن سال گذشته ماموران پلیس در جریان آتش سوزی مرگباری در خیابان زینتی محله پیروزی قرار گرفتند. با حضور ماموران کلانتری شهدا در محل، مشخص شد به علت حریق در طبقه دوم ساختمانی سه نفر از جمله یک زن 47 ساله، دختری 19 ساله و پسری 14 ساله فوت کرده و 2 مرد به نام های اکبر- پسر خانواده- و سلیمان- پدر خانواده- نیز به بیمارستان منتقل شده اند. در بررسی ماموران مشخص شد همه این افراد عضو یک خانواده هستند که به علت انفجار گاز کشته و مجروح شده اند.
 
قتل و آتش سوزی
 
با ارسال پرونده به دادسرای ناحیه 14 تحقیقات در مورد علت وقوع آتش سوزی آغاز شد و دو روز بعد 2 مجروح حادثه بر اثر شدت سوختگی در بیمارستان جانشان را از دست دادند.
 
با گذشت بیش از 2 ماه از حادثه، کارشناس آتش نشانی اعلام کرد حریق ساختمان شماره 23 عمدی بوده و به علت رسیدن بخار مایع قابل اشتعال به بخاری گازسوز، آتش سوزی و انفجار رخ داده است.
 
با مشخص شدن عمدی بودن آتش سوزی پرونده در اختیار بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی قرار گرفت. با احضار اولیای دم مقتولان، تحقیقات از آنها به دستور قاضی سعید احمدبیگی آغاز شد.
 
وحید یکی از پسران خانواده در جلسه بازپرسی گفت:شب حادثه مادرم تماس گرفت و مدعی شد اکبر با برادرم مصطفی درگیر شده و تهدید کرده با بنزین خانه را به آتش می کشد. با همسرم به خانه مادرم رفتیم. وقتی به آنجا رسیدیم آتش نشانان مشغول خاموش کردن آتش بودند و تمام اعضای خانواده ام بجز برادرم مصطفی جانش را از دست دادند.
 
با اعترافات اعضای خانواده به دستور بازپرس پرونده تحقیقات بیشتر در این باره آغاز شد.

راز زنده زنده سوختن 5 عضو یک خانواده در آتش خشم پسر

راز زنده زنده سوختن 5 عضو یک خانواده در آتش خشم پسر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
برگرفته از جام جم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف