نمناک اخبارحوادث حادثه تلخ زنده زنده سوختن مردجوان در خانه اش + تصاویر
زنده زنده سوختن ، زنده زنده سوختن
با گزارش آتش سوزی یک ساختمان مسکونی حوالی بزرگراه شهید ستاری ، مرگ مردی بعد از زنده زنده سوختن در آتش گزارش شد.
تاریخ انتشار : 30 دی 1395

مرگ تلخ مرد جوان بعد از زنده زنده سوختن در حریق ساختمان مسکونی 

آتش سوزی ساختمان مسکونی در حوالی بزرگراه شهید ستاری منجر به مرگ مرد جوان در میان شعله های آتش شد، در این حریق، هشت نفر از سوختن نجات یافتند.

ساعت 3:48 بامداد دیروز آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در بزرگراه شهید ستاری (مسیر شمال به جنوب)، خیابان اخلاص به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه 94 و 55 آتش نشانی به همراه تشک نجات و خودرو حامل دستگاه های تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

زنده زنده سوختن

 مدیر منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد:در محل حادثه یک ساختمان مسکونی چهار طبقه 16 واحدی مشاهده شد که در طبقه اول آن یک واحد مسکونی 90 مترمربعی آتش گرفته و دود غلیظی راهروها و طبقات بالایی این ساختمان را دربر گرفته بود.

زنده زنده سوختن

حادثه دردناک زنده زنده سوختن مردی در تهران

وی با بیان اینکه آتش نشانان به سرعت به دو گروه تقسیم شدند، خاطرنشان کرد:گروه اول آتش نشانان پس از قطع جریان برق و گاز و ایمن سازی کامل محل حادثه، با استفاده از تجهیزات فردی و لوله های آبدهی وارد ساختمان شدند و عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند، همزمان گروه دیگری از نیروهای عملیاتی با به کارگیری دستگاه های تنفسی مشغول جستجو در محل حادثه شدند و در همان ابتدا هشت نفر از ساکنان را از طبقات بالایی ساختمان خارج کرده و به محل امن انتقال دادند.

حسین بیگی ادامه داد:آتش نشانان در ادامه عملیات امداد و نجات با یک خانم میانسال که از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی شده بود و پیکر یک مرد حدوداً سی و هشت ساله مواجه شدند که خانم میانسال برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس شد و همچنین عوامل اورژانس پس از معاینات اولیه، متأسفانه مرگ مرد جوان براثر شدت جراحات را تأیید کردند.

زنده زنده سوختن

زنده زنده سوختن مردی در ساختمان مسکونی

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ نیروهای عملیاتی پس از اطفای حریق و ایمن سازی کامل، محل حادثه را تحویل عوامل انتظامی دادند همچنین علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران در حال بررسی است.

حادثه تلخ زنده زنده سوختن مردجوان در خانه اش + تصاویر

حادثه تلخ زنده زنده سوختن مردجوان در خانه اش + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف