نمناک اخبارحوادث زنده زنده سوختن دختر جوان و کار عجیب نامزدش + تصاویر
زنده زنده سوختن ، مرگ زن داخل ماشین نامزدش
مرد جوان ثروتمند نامزدش را در حال زنده زنده سوختن داخل ماشین دید و او را رها کرد ، بی توجهی مرد به این فاجعه و حادثه دلخراش خبر داغی بود که در آمریکا مثل یک ویروس منتشر شد.
تاریخ انتشار : 24 مهر 1396

مرد جوان نامزدش را داخل ماشین رها کرد تا زنده زنده بسوزد

حادثه ی دلخراش در آمریکا با عنوان سوختن دختر جوان در مقابل چشمان بی توجه نامزدش تیتر اخبار داغ امریکا شد ، دختر جوان که اصلاتا هندی بوده است داخل ماشین نامزدش سوخت.

 Man Leaves Indian-Origin Woman To Die In Blazing Car In US City

 زنده زنده سوختن

عکس مرد جوانی که بی توجه به زنده زنده سوختن نامزدش صحنه را ترک کرد

رفتار جنجال برانگیز مرد جوان هنگام زنده زنده سوختن نامزدش داخل ماشین!

"سعید احمد" 23 ساله ماشین گرانقیمت و لوکس خود را در حالیکه میان شعله های آتش می سوخت را کنار خیابان رها کرد و بی توجه به همه چیز صحنه را ترک کرد ، شوکه شدن حاضرین تنها از رفتار عجیب مرد جوان نسبت به خودروی او نبود بلکه نامزد جوان این مرد هم زنده زنده داخل اتومبیل در حال سوختن بود و این همان بخش جنجال برانگیز حادثه است.

"هارلین گرول" 25 ساله دختر جوان هندی بود که داخل ماشین لوکس نامزدش زنده زنده سوخت در حالیکه نامزدش "سعید احمد" بی توجه به این مسئله به سمت دیگر اتوبان آمد و سوار بر تاکسی از انجا دور شد ، یکی از شاهدان ماجرا ویدئویی کوتاه از رفتار جنجالی پسرجوان ضبط کرده بود گفت :او می دانست که زن جوان داخل ماشین در حال سوختن است ، زن جوانی که در سمت راننده نشسته بود ، اما انگار برایش هیچ اهمیتی نداشت ؛ اظهارات این شاهد زمانی ثابت شد که نیروهای آتش نشانی بعد از خاموش کردن شعله های آتش جسد سوخته زنی را روی صندلی راننده کشف کردند.

زنده زنده سوختن

عکس قربانی زنده زنده سوختن داخل ماشین گرانقیمت

نیروهای پلیس "سعید احمد" را در یکی از بیمارستان ها درحالیکه برای درمان سوختگی سطحی پا و دستانش بستری شده بود شناسایی و بازداشت کردند ، او در مورد این حادثه دلخراش تنها گفته است که در آن ساعت حالت عادی نداشته است و هنگامی که متوجه آتش سوزی شد سعی کرده بود تا از داخل ماشین خارج شود.

تصاویر مروبط به کار جنجالی مرد جوان هنگام زنده زنده سوختن نامزدش داخل ماشین

زنده زنده سوختن

زنده زنده سوختن

زنده زنده سوختن

تصویر مربوط به ترک صحنه توسط مرد جوان هنگام زنده زنده سوختن نامزدش داخل ماشین

زنده زنده سوختن دختر جوان و بی تفاوتی نامزدش

زنده زنده سوختن دختر جوان و کار عجیب نامزدش + تصاویر
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 46
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 32 14
نظر کاربران
 زیبا احمدپور تبریز

زیبا احمدپور تبریز

بی وفایی زیاد شده دل شکستن خیلی بده

پاسخ دادن 6 4
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف