نمناک اخبارحوادث زنده سوزاندن 7 جادوگر! + تصاویر
جادوگر ، جادوگر آفریقایی
اقدام مرگبار یک باند تبهکاری منجر به زنده زنده سوختن هفت نفر به اتهام جادوگر ی در مالاوی شد. اهالی روستا می گویند که آن مردان، استخوان های انسان را نگهداری می کردند.
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1394
بازدید : 4,810 نفر

زنده سوزی 7 جادوگر

7 مرد به اتهام سحر و جادو با استخوان های انسان پس از آغشته شدن به بنزین توسط جمعیت خشمگین مالاوی، زنده زنده در آتش سوزانده شدند. جمهوری مالاوی کشوری در جنوب شرق آفریقا است و جمعیت آن نزدیک به 14 میلیون نفر است. پایتخت مالاوی نیز «لیلونگوه» است.

باند تبهکاری عصبانی در منطقه انسانجه ی مالاوی به مظنونین حمله کرده و سپس با کمک بنزین آن ها را آتش زده اند. بنا به گزارش انیاسا تایمز، کربی کائونگا، افسر پلیس، گفت:«ما هنوز کسی را دستگیر نکرده ایم و فعلا مشغول بررسی ابعاد ماجرا هستیم.»

این منطقه شاهد افزایش داد و ستد اعضای بدن انسان بوده است. حتی گفته می شود اعضای بدن «زال تن ها» قدرت مخصوصی به فرد داده و همراه خود خوش شانسی را به ارمغان می آورد.

جادوگر

در گزارش کمیته بین المللی صلیب سرخ نیز آمده که «یک ست کامل از اعضای بدن زال تنان (شامل دست و پاها، آلت تناسلی، گوش ها، زبان و بینی) می تواند تا حدود 75 هزار دلار در کشور تانزانیا فروخته شود.»

لکسن کاچاما، بازرس کل پلیس مالاوی، در ارتباط با بحران شدت گرفته ی زال ‎تن ها به تمام افسران پلیس حکم داده که «برای کشتن هر کس که در فرآیند ربودن و کشتن زال تن ها شرکت دارد، حق تیر دارید.»

او در ادامه می گوید:«ماجرای ربودن و کشتن زال تن ها برای اولین بار در تانزانیا به گوشم خورد. این مشکل اما حالا به مالاوی رسیده و مبارزه با این جنایت هولناک بسیار اهمیت دارد.»

نیروهای پلیس مالاوی با حضور در صحنه در حال بررسی استخوان ها هستند تا متوجه شوند متعلق به انسان است یا خیر.

بنابر گزارش، استخوان ها مربوط به افراد با اختلال ژنتیکی زالی است.

جادوگر

جادوگران مالاوی اغلب با کشتن افراد زال، عقیده دارند که قطعات بدن این گونه افراد درمان انواع بیماری هاست و بنابر این در جادوهایشان از آن استفاده می کنند.

جادوگر

به گفته سازمان ملل متحد، طی دو سال اخیر 9 فرد مبتلا به زالی در مالاوی کشته شده اند.

این در حالی است که سازمان صلیب سرخ جهانی ادعا کرده است این استخوان ها به قیمت 75 هزار دلار در بازار سیاه به فروش می رسد.

سال گذشته، یک معلم در تلاش برای فروش دختر مبتلا به زال به یک تاجر به قیمت 10 هزار دلار، دستگیر شده بود.

زنده سوزاندن 7 جادوگر! + تصاویر

زنده سوزاندن 7 جادوگر! + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - میزان / ل
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف