نمناک اخبارحوادث زنده سوزاندن دختر 18 ساله توسط مادرش + عکس
زنده سوزاندن دختر ، زنده سوزاندن دختر
مادر دختر جوانش را بعد از ضرب و شتم شدید به تخت بست و او را زنده زنده سوزاند . زنده سوزاندن دختر جوان به دلیل انجام کاری خودسرانه و تصمیمی ننگ برای این خانواده پاکستانی بود.
تاریخ انتشار : 22 خرداد 1395

زنده سوزاندن دختر پاکستانی توسط مادرش

"زینت رفیق" دختر 18 ساله ای که بدون رضایت خانواده با پسر مورد علاقه اش ازدواج کرد، توسط مادرش زنده زنده در آتش سوزانده شد. پلیس لاهور گفت آثار شکنجه روی بدن قربانی وجود داشته و مادر زینت بعد از ضرب و شتم شدید وی را به تخت بسته و تنها به جرم ازدواج بدون رضایت خانواده به آتش کشیده است. بر اساس گزارش ها پروین مادر زینت برای پیاده سازی نقشه شوم اش بعد از عروسی به بهانه مراسم پاگشا زینت را به منزل پدری دعوت می کند. به رغم عدم تمایل نوعروس برای رفتن به این مهمانی خانواده همسرش وی را متقاعد برای رفتن به منزل پدری می کنند، اما جشن هولناکی برای این دختر بی گناه تدارک دیده شده بود.

زنده سوزاندن دختر

زنده سوزاندن دختر به دلیل ازدواج بدون رضایت خانواده اش

 فریادهای کمک خواهی زینت از همسایگان نیز نتوانست مانع از مرگ دهشتناک اش شود. مادرش با افتخار در خیابان فریاد می زده دخترش را به اتهام ننگی که برای خانواده به بار آورده مجازات کرده است. قربانی و همسرش "حسن خان" یک هفته پیش بعد از متواری شدن از خانه از طریق دادگاه به عقد یکدیگر درآمده بودند. این سومین قتل با برچسب قتل ناموسی در یک ماه اخیر در پاکستان است که در آن زنان قربانی قوانین سخت و خشن در مقابل عشق و ازدواج با افراد مورد شان می شوند. هفته گذشته یک زن نیز به دلیل امتناع از یک پیشنهاد ازدواج از سوی مردی که دو برابر سن اش را داشت به آتش کشیده شد.

زنده سوزاندن دختر 18 ساله توسط مادرش + عکس

زنده سوزاندن دختر 18 ساله توسط مادرش + عکس
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 109
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 76 33
نظر کاربران
اورهان

اورهان

درس عبرت بشه براکسانی که از طریق اینترنت رابطه پیدامیکنن باکسانی که اصلانمیشناسنشون.

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف