نمناک سرگرمیگوناگون زنده شدن عجیب پسر بچه 2 ساعت بعد از مرگ ! + عکس
پسر بچه 5 سال اهل کشور چین که قلبش از کار افتاده بود، به طور بسیار عجیب و باورنکردنی زنده ماند.

زنده شدن عجیب یک کودک غرق شده حدود 2 ساعت بعد مرگ

پسر 5 ساله ای که در حال غرق شدن بود، با وجود اینکه به مدت 2 ساعت قلبش از کار افتاده بود، زنده ماند.این پسر که اهل زانگ چانگ یکی از شهرهای چین است، لیز خورد و درون یک حوضچه افتاد، اما مقاومت کرد و جان سالم به در برد ؛ قلب او حدودا 2 ساعت از کار افتاده بود، اما در نهایت زنده ماند.

زنده شدن عجیب پسر 5 ساله

رهگذری او را بیرون کشید و سعی کرد آب هایی را که بلعیده از بدن او خارج کند. در این گزارش که جزئیات آن را در بخش سرگرمی نمناک می خوانید آمده است که زمانی که رهگذر او را بی جان دیده است، به مدت 40 دقیقه هیچ گونه تنفس مصنوعی به وی نداده است.پدر و مادر او زمانی که از این ماجرا خبر دار شدند، از پزشکان درخواست کردند تا او را احیا کنند و با تلاش آنها حدود 110 دقیقه بعد دوباره نفس کشید.

زنده شدن پسر بچه

زنده شدن عجیب کودک غرق شده 

دکتر وان بو از بیمارستان ارتوپدیک گفت؛"هیچ نشانه ای از زنده ماندن در قلب او مشاهده نمی شد."او همچنین افزود که این اتفاق معجزه بود و در طی 14 سال طبابتش هرگز چنین موردی را ندیده است.

در حال حاضر این پسر 5 ساله، برای آسیب مشکوک مغزی، اکسیژن دریافت می کند اما هنوز مشخص نیست که او در آینده و طولانی مدت از آسیب خاصی رنج خواهد برد یا خیر.غرق شدن زمانی اتفاق می افتد که سیستم تنفسی از مایع پر می شود. علائم معمولا شامل مشکلات تنفسی، استفراغ، گیجی یا بیهوشی است با این حال، بعضی از علائم ممکن است از 6 ساعت به بعد ظاهر شوند.

زنده شدن عجیب پسربچه ی غرق شده 110 دقیقه بعد مرگ

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف