زنده شدن ماهی
پوست ماهی کاملا جدا شده است و شکم او تخلیه ، بخش هایی از سرش نیز بریده شده است تا برای پختن آماده شود که ناگهان حرکات عجیب او موجب وحشت آشپز می شود.

زنده شدن هولناک ماهی زیر دست آشپز

ماجرای جدیدی نبود ، زنده شدن ماهی بعد از خرید و حین استفاده چراکه بارها دیده ایم که ماهی یخ زده بعد از افتادن داخل سینک پر از آب زنده شده و حرکت کرده است یا در همین بخش سرگرمی نمناک بود که تصاویری از پرش ماهی که بعد از صید روی میز آشپزخانه زنده شده بود را ولی تصاویری که امروز خواهید دید تا به حال مشاهده نشده بود و در نوع خود منحصربه فرد است چرا که وضعیت این ماهی با تمامی ماهی های زنده شده قبلی متفاوت است چرا که بخش هایی از بدنش جدا شده است و تقریبا برای طبخ آماده شده.
 زنده شدن ماهی

زنده شدن بسیار عجیب ماهی 

چنانچه در تصاویر مشاهده می کنید پوست ماهی کامل جدا شده است و سر او نیز از قسمت های برش خورده و در کمال حیرت داخل شکمش هم خالی شده است اما ناگهان زیر دست آشپز تکان خورده و موجب وحشت او می شود.
در تصاویری که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید مرد ماهیگیر برای پخت ماهی را طبق روال پاک کرده است یعنی پوست و دیگر اعضای اضافه ان را جدا کرده و بعد از تخلیه شکم ماهی او را به سمت دیگر روی تخته بر میگرداند که ناگهان ماهی شروع به حرکت میکند. از قرار معلوم دختر مرد ماهیگیر در حال فیلمبرداری از مراحل قبل از آشپزی پدرش بوده که چنین صحنه ای را شکار می کند و به سرعت در فضای مجازی منتشر کرده و آن را تبدیل به یک ویدئوی ویروسی کرده و هزاران بازدید دریافت می کند.
ماهی عجیب

زنده شدن ماهی زیر دست آشپز

زنده شدن ترسناک ماهی بی سر و شکم در هنگام آشپزی !

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
برچسب :
وبگردی