نمناک سرگرمیگوناگون زنده شدن یکی از نوزادان دوقلو قبل از دفن + عکس
زنده شدن نوزاد مرده ، زنده ماندن نوزاد نارس
پزشک بیمارستان مرگ هر دو نوزاد دوقلو را که طی زایمان زودرس متولد شده بودند تایید کرد ، تکرار اتفاق زنده شدن نوزاد مرده قبل از دفن یکی از دوقلوها را به خانواده اش بازگرداند.

زنده شدن یکی از نوزادان دوقلویی که مرگ آنها در بیمارستان تایید شده بود

یکی از بیمارستان های دهلی نو گواهی فوت نوزادان دوقلو را صادر کرده بود اما اعضای خانواده لحظاتی قبل از دفن متوجه شدند که هر دو نوزاد زنده هستند.

Delhi Hospital Declares Newborn Twins Dead, Family Finds One Alive Just Before Cremation

 زنده شدن نوزاد مرده

خطای پزشکی و زنده شدن نوزاد مرده قبل از دفن در هندوستان

زنده شدن یکی از نوزادان دوقلو قبل از دفن

در جریان یکی از تاسف بار ترین اشتباهات پزشکی نوزادان دوقلوی زنده با مهر تایید و تشخیص مرگشان به خانواده تحویل داده شدند تا دفن شوند .مادر این نوزاد در بیمارستانی به نام مکس سوپر در دهلی نو یک دوقلو را به دنیا آورد که پزشک اعلام کرد نوزاد دختر مرده به دنیا آمده و نوزاد پسر نیز در وضعیت وخیمی به سر می برد.

به گفته ی خانواده ی دوقلوها نوزاد پسر به دلیل تولد زودرس بایستی تحت مراقبت های ویژه قرار می گرفتد و این مسئله هزینه ی بالایی را شامل می شد و از انجایی که پزشکان تشخیص داده بودند نوزادان بایستی 2 ماه تحت مراقبت در بیمارستان بستری باشند تامین هزینه ها نیز سخت تر می شد.

در نهایت خانواده نوزادان به بیمارستان اعلام کردند که آنها توانایی مالی ندارند و بایستی نوزادان را به بیمارستان دیگری که هزینه های پایین تری دارد منتقل کنند ؛ساعتی بعد از این صحبت ها بیمارستان مرگ نوزاد پسر را نیز اعلام کرد و از خانواده آنها خواست تا برای دفن نوزادان را تحویل بگیرند.

بعد از تحویل جسد نوزادان به سمت محل دفن در حال حرکت بودند ، نزدیکی محل مورد نظر به یکباره یکی از حاضرین متوجه حرکتی در کیسه های پلی اتیلنی ویژه بیمارستان که نوزادان قرار داشتند شد ، نوزاد پسر هنوز زنده بود و با حرکت این را قبل از دفن به خانواده اش نشان داد . با دیدن این حرکت ضعیف آنها کیسه را باز کرده و متوجه شدند که نوزاد پسر زنده است و او را به سرعت به یکی از بیمارستان های نزدیک رساندند و خوشبختانه نوزاد زنده ماند.

زنده شدن نوزاد مرده

زنده شدن نوزادی که مرگش طی خطای پزشکی تایید شده بود

زنده شدن یکی از نوزادان دوقلو قبل از دفن + عکس

زنده شدن یکی از نوزادان دوقلو قبل از دفن + عکس
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 19
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف