نمناک سرگرمیگوناگون زنده شدن پسر مرده وسط تشییع جنازه + عکس
پسر جوان هندی زمانیکه گفته شد جانش را از دست داده، در حین تشییع جنازه زنده شد.

زنده شدن پسر مرده در حین تشییع جنازه

پسر جوان 18 ساله ای به نام " گاندهام کیران " از هندوستان، اخیرا به مدتی به دلیل ابتلا به بیماری هپاتیت به کما رفته بود و پزشکان بر این باور بودند که او در زندگی نباتی قرار دارد که این به حالتی گفته می شود که بیمار به دلیل ضایعه مغزی، افرادی که به کما رفته اند رخ می دهد و آنها بیدار می شوند و اما هوشیاری پایینی دارند.

با این حال سطح هوشیاری او بقدری کم بود که پزشکان از او قطع امید کرده بودند و اعلام کردند که او با مرگ مغزی شدید روبرو شده است و دیگر نمی تواند زندگی کند. با این حال این پسر جوان توسط بیمارستان به خانواده اش تحویل داده شد تا مراسم مخصوص تشییع جنازه هندی ها با سوزاندن جسد او اجرا شود.

اما این تمام ماجرا نبود و زمانیکه بر روی صورت او پارچه سفید گذاشته شده بود، مادرش به نام " سایداما " متوجه قطره اشکی شد که این پارچه را خیس کرده بود! به همین دلیل مادر شوکه شده اش به آشنایان فورا اطلاع داد و آنها پزشک محلی را به محل خواندند و در نهایت بعد از 3 روز گاندهام توانست به میزان ضربان قابل توجهی برسد و با خانواده اش شروع به صحبت کردن کند.

با این وجود این اتفاق بسیار شوکه کننده ای برای سایداما بود و با وجود اشتباه بیمارستان که اعلام شده بود فرزندش با مرگ مغزی مرده است، ممکن بود برای همیشه از او جدا شود و او را زنده زنده دفن کند. اما هنوز علت اصلی این برداشت اشتباه مشخص نشده است و با شوکه کننده بودن این خبر، سایداما بسیار خوشحال شد و در حال حاضر از فرزندش در حال مراقبت و نگهداری می باشد.

زنده شدن باورنکردنی پسر 18 ساله مرده در تشییع جنازه !

زنده شدن پسر مرده وسط تشییع جنازه + عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف