نمناک اخبارحوادث زنده شدن مرد میانسال پس از غرق شدن در عباس آباد
غرق شدن ، غرق شدن در ساحل عباس آباد
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان مازندران از غرق شدن مرد 53 ساله ای خبر داد که پس از غرق شدن در دریای خزر به طور باورنکردنی زنده شد.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1396

نجات مرد 53 ساله ای پس از غرق شدن

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان مازندران، گفت:مرد 53 ساله ای که در اثر غرق شدگی دچار افت سطح هوشیاری شده بود توسط اورژانس 115 در ساحل عباس آباد پلاژ خزر نجات یافت.

زکریا اشکپور اظهار کرد:در ساعت 18 و 53 دقیقه امروز یکشنبه 18 تیرماه خبر غرق شدگی مرد 53 ساله در ساحل عباس آباد پلاژ خزر به مرکز پیام اورژانس غرب استان مازندران اطلاع داده شد. وی افزود:بلافاصله همکاران پایگاه اورژانس عباس آباد به محل حادثه اعزام شدند.

اشکپور تصریح کرد:در این حادثه مرد 53 ساله به دلیل شنا در محل غیرمطمئن غرق شده بود که توسط تیم های امداد از آب بیرون کشیده شد و تیم اورژانس پس از رسیدن به بالین این فرد و بررسی علائم حیاتی دریافتند که وی دچار افت سطح هوشیاری شده و تنفس های موثری ندارد و بلافاصله اقدامات احیای پیشرفته برای این مصدوم آغاز شود.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان مازندران، یادآور شد:خوشبختانه این فرد غرق شده از مرگ نجات یافت و پس از انجام احیای قلبی ریوی، نامبرده با حال عمومی مناسب به بیمارستان شهید رجایی تنکابن منتقل شد.

زنده شدن مرد میانسال پس از غرق شدن در عباس آباد

زنده شدن مرد میانسال پس از غرق شدن در عباس آباد
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از ایسنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف