دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث زنده شدن مرد میانسال پس از غرق شدن در عباس آباد
غرق شدن ، غرق شدن در ساحل عباس آباد
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان مازندران از غرق شدن مرد 53 ساله ای خبر داد که پس از غرق شدن در دریای خزر به طور باورنکردنی زنده شد.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1396
بازدید : 2,150 نفر

نجات مرد 53 ساله ای پس از غرق شدن

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان مازندران، گفت:مرد 53 ساله ای که در اثر غرق شدگی دچار افت سطح هوشیاری شده بود توسط اورژانس 115 در ساحل عباس آباد پلاژ خزر نجات یافت.

زکریا اشکپور اظهار کرد:در ساعت 18 و 53 دقیقه امروز یکشنبه 18 تیرماه خبر غرق شدگی مرد 53 ساله در ساحل عباس آباد پلاژ خزر به مرکز پیام اورژانس غرب استان مازندران اطلاع داده شد. وی افزود:بلافاصله همکاران پایگاه اورژانس عباس آباد به محل حادثه اعزام شدند.

اشکپور تصریح کرد:در این حادثه مرد 53 ساله به دلیل شنا در محل غیرمطمئن غرق شده بود که توسط تیم های امداد از آب بیرون کشیده شد و تیم اورژانس پس از رسیدن به بالین این فرد و بررسی علائم حیاتی دریافتند که وی دچار افت سطح هوشیاری شده و تنفس های موثری ندارد و بلافاصله اقدامات احیای پیشرفته برای این مصدوم آغاز شود.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان مازندران، یادآور شد:خوشبختانه این فرد غرق شده از مرگ نجات یافت و پس از انجام احیای قلبی ریوی، نامبرده با حال عمومی مناسب به بیمارستان شهید رجایی تنکابن منتقل شد.

زنده شدن مرد میانسال پس از غرق شدن در عباس آباد

برگرفته از ایسنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف